HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 06/2024

Příbram, byt 2+1, 52 m2

Praha 5 - Košíře, loft 2+kk, 64 m2

Praha 2 - Vinohrady, 4+1, 160 m2


Pěkný světlý byt 2+1 v posledním patře cihlového domu v klidné rezidenční části Příbrami. Komorní bydlení. Jednotka je ihned k nastěhování. Vybavená kuchyňská linka, plastová okna se žaluziemi, nový plynový kotel. K bytu náleží 2 sklepy. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice bright 2+1 apartment on the top floor of a brick building in a quiet residential area of ​​Příbrami. Chamber living. The unit is ready to move in immediately. Equipped kitchen, plastic windows with blinds, new gas boiler. The apartment has 2 cellars.

More information >>


Originální zcela nový loft 2+kk s galeriemi, zasklenou lodžií, sklepem a parkovacím stáním v nově dokončeném projektu PARVI Cibulka. Loftový byt má vysoké stropy a dvě obytné galerie, díky čemuž získáte místnosti navíc. Na míru zhotovová kuchyňská linka, vestavěné skříně a úložné prostory.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Original brand new loft 2+kk with galleries, glazed loggia, cellar and parking space in the newly completed project PARVI Cibulka. The loft has high ceilings and two living galleries, thanks to which you get extra rooms. Custom-made kitchen unit, built-in wardrobes and storage spaces.

More information >>


Zažijte kouzlo bydlení v tomto jedinečném studiu se soukromou terasou a zahradou. Krásný stylový prostor v nejžádanější pražské lokalitě na Královských Vinohradech, kde najdete své klidné místo k odpočinku po náročném dni v metropoli. Jednotka má 1-2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, kuchyň, jídelnu a úložné prostory. Nemovitost je nabízena na prodej i na pronájem.

Více informací >>

Video prohlídka >>>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the magic of living in this one-of-a-kind studio with a private terrace and garden. Beautiful stylish space  in the most desirable location of Prague - Vinohrady where you can find your quiet place to relax after a busy day in the metropolis. The unit has 1-2 bedrooms, 2 bathrooms, living room, kitchen, dining room and storage areas. Property also available for rent.

More information >>

Video showing >>>


3.100.000 CZK,
reality@hanex.cz


11.500.000 CZK,
reality@hanex.cz


33.950.000 CZK,
frank@hanex.cz

Praha - Západ, Statenice - rodinný dům 5+1, 310 m2

Praha 4 - Hodkovičky, 2+kk, 48 m2

Praha - Západ, Psáry - pozemek 947 m2


Prostorný rodinný dům na prodej i pronájem v klidné lokalitě Statenic, Praha - Západ. Dům nabízí 4 ložnice, 4 koupelny a kuchyň s jídelnou. V suterénu je herna s barovou kuchyňkou. Parkování v garáži i na pozemku před domem. Pěkná udržovaná zahrada s útulným posezením.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spaciou family house both for sale and rent in a tranquil location of Statenice close to the Prague. The house offers 4 bedrooms, 4 bathrooms and a kitchen with a dining area. In the basement is a game room with a bar kitchen. Parking in the garage and on the lot in front of the house. A well-kept garden with a cozy sitting area.

More information >>


Moderní světlý byt s lodžií, parkovacím stáním a sklepem. Příjemné bydlení v zeleni v luxusní rezidenci Praze 4 - Hodkovičkách. Veškeré vybavení a nábytek je součástí kupní ceny. Vysoký standard provedení a použitých materiálů. Budova s recepcí a ostrahou.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Modern bright flatz with loggia, parking space and cellar. Comfortable living in the greenery in the luxury residence in Prague 4 - Hodkovičky. All equipment and furniture is a part of the purchase price. Superior quality finishing and materials. Building has a reception desk and security.

More information >>


Rovinatý oplocený stavební pozemek o velikosti 947 m2 v zastavěné části obce Psáry. Krásné okolí obklopené zelení. Na pozemku lze postavit dům pro rodinou rekreaci s jedním nadzemním podlažím a půdou s maximální výškou 6,5 metrů a se zastavěnou plochou max. 80 m2. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Flat, fenced building plot of 947 m2 in the built-up part of the village of Psáry. Beautiful location surrounded by greenery. A house for family recreation can be built on the plot with one above-ground floor and an attic with a maximum height of 6.5 meters and a built-up area of max. 80 m2.

More information >>


17.500.000 CZK,
realestate@hanex.cz


8.490.000 CZK,
reality@hanex.cz


7.300.000 CZK,
property@hanex.cz

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha - Západ, Horoměřice, dům 3+k, 97 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty a studia 2+kk a 3+kk o velikosti 62-95 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. DOKONČENÉ JEDNOTKY V PRODEJI.

Horoměřice Višňovka

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Flats and studias with layouts 2+kk and 3+kk, sizes from 62 to 95 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED UNITS FOR SALE.

Horoměřice Višňovka


Útulný samostatně stojící rodinný dům v klidné části Horoměřic. Aktuálně jednopodlažní dům s podkrovím je možné zvýšit o další jedno patro a získat tak větší užitnou plochu. K domu náleží pěkná zahrada se vzrostlými keři. Dům se nachází na konci slepé ulice a nabízí tak klid a soukromí.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Cozy detached family house in a quiet part of Horoměřice. Currently, a one-story house with an attic can be increased by one more floor and thus obtain a larger usable area. The house has a nice garden with mature bushes. The house is located at the end of a cul-de-sac and thus offers peace and privacy.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 

 

 


Ceny od / Price from 6.807.652 CZK,
frank@hanex.cz


10.000.000 CZK,
realestate@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.