HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 03/2024

Praha - Západ, Slapy - rekreační chata

Praha - Západ, Psáry - pozemek 947 m2

Praha 4 - Hodkovičky, 2+kk, 48 m2


Pěkná chata na prodej v oblíbené rekreační oblasti v jižních Čechách na Slapech. Chata nabízí naprosté soukromí a klid. Velká terasa pro příjemné posezení. Příjezd k nemovitosti po asfaltové cestě. Na pozemku je studna, jímka a chata je napojena na elektřinu.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice cottage for sale in a popular recreation area in Southern Bohemia at Slapy. The cottage offers complete privacy and tranquillity. Large terrace for enjoyable seating. Access to the property via an asphalt road. There is a well and sump, the cottage is connected to electricity.

More information >>


Rovinatý oplocený stavební pozemek o velikosti 947 m2 v zastavěné části obce Psáry. Krásné okolí obklopené zelení. Na pozemku lze postavit dům pro rodinou rekreaci s jedním nadzemním podlažím a půdou s maximální výškou 6,5 metrů a se zastavěnou plochou max. 80 m2. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Flat, fenced building plot of 947 m2 in the built-up part of the village of Psáry. Beautiful location surrounded by greenery. A house for family recreation can be built on the plot with one above-ground floor and an attic with a maximum height of 6.5 meters and a built-up area of max. 80 m2.

More information >>


Moderní světlý byt s lodžií, parkovacím stáním a sklepem. Příjemné bydlení v zeleni v luxusní rezidenci Praze 4 - Hodkovičkách. Veškeré vybavení a nábytek je součástí kupní ceny. Vysoký standard provedení a použitých materiálů. Budova s recepcí a ostrahou.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Modern bright flatz with loggia, parking space and cellar. Comfortable living in the greenery in the luxury residence in Prague 4 - Hodkovičky. All equipment and furniture is a part of the purchase price. Superior quality finishing and materials. Building has a reception desk and security.

 

More information >>

 


3.290.000 CZK,


7.300.000 CZK,
property@hanex.cz


8.790.000 CZK,
reality@hanex.cz

Praha 5 - Košíře, loft 2+kk, 64 m2

Praha - Západ, Statenice - rodinný dům 5+1, 310 m2

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA


Originální zcela nový loft 2+kk s galeriemi, zasklenou lodžií, sklepem a parkovacím stáním v nově dokončeném projektu PARVI Cibulka. Loftový byt má vysoké stropy a dvě obytné galerie, díky čemuž získáte místnosti navíc. Na míru zhotovová kuchyňská linka, vestavěné skříně a úložné prostory.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Original brand new loft 2+kk with galleries, glazed loggia, cellar and parking space in the newly completed project PARVI Cibulka. The loft has high ceilings and two living galleries, thanks to which you get extra rooms. Custom-made kitchen unit, built-in wardrobes and storage spaces.

More information >>


Prostorný rodinný dům na prodej i pronájem v klidné lokalitě Statenic, Praha - Západ. Dům nabízí 4 ložnice, 4 koupelny a kuchyň s jídelnou. V suterénu je herna s barovou kuchyňkou. Parkování v garáži i na pozemku před domem. Pěkná udržovaná zahrada s útulným posezením.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spaciou family house both for sale and rent in a tranquil location of Statenice close to the Prague. The house offers 4 bedrooms, 4 bathrooms and a kitchen with a dining area. In the basement is a game room with a bar kitchen. Parking in the garage and on the lot in front of the house. A well-kept garden with a cozy sitting area.

More information >>


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty a studia 2+kk a 3+kk o velikosti 60-95 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. DOKONČENÉ BYTY NYNÍ V PRODEJI.

Horoměřice Višňovka

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Flats and studias with layouts 2+kk and 3+kk, sizes from 60 to 95 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED FLATS FOR SALE NOW.

Horoměřice Višňovka


12.390.000 CZK,
reality@hanex.cz


18.500.000 CZK,
realestate@hanex.cz


Ceny od / Price from 6.430.261 CZK,
frank@hanex.cz

Kladno - Dolany, DOLANSKÝ DVŮR - byty na prodej

Praha - Západ, Horoměřice, dům 3+k, 97 m2

Praha 1 - Ostrovní, 2+kk, 80 m2


PROJEKT DOLANSKÝ DVŮR

Rodinné bydlení v dosahu Prahy. Uzavřený komplex bytových domů přímo v centru malebné obce Dolany  u Kladna. K dispozici byty 2+kk a 3+kk o velikosti 44 - 100 m2, všechny jednotky mají balkon, terasu nebo zahradu. Probíhá výstavba projektu. PŘEDPOKLÁDANÉ DOKONČENÍ 10/2024.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT DOLANSKÝ DVŮR

Family living close to Prague. Enclosed complex of apartment building right in the center of the picturesque village of Dolany near Kladno. Units with layouts 2+kk and 3+kk, size 44 - 100 m2, all units have balcony, terrace or garden. Construction in progress. ESTIMATED COMPLETION 10/2024.

More information >>


Útulný samostatně stojící rodinný dům v klidné části Horoměřic. Aktuálně jednopodlažní dům s podkrovím je možné zvýšit o další jedno patro a získat tak větší užitnou plochu. K domu náleží pěkná zahrada se vzrostlými keři. Dům se nachází na konci slepé ulice a nabízí tak klid a soukromí.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Cozy detached family house in a quiet part of Horoměřice. Currently, a one-story house with an attic can be increased by one more floor and thus obtain a larger usable area. The house has a nice garden with mature bushes. The house is located at the end of a cul-de-sac and thus offers peace and privacy.

More information >>


Luxusní prostorný byt 2+kk s balkonem v samém centrum Prahy v blízkosti Národní třídy. Nadstandardně vybavený klimatizovaný byt v komorní novostavbě s orientací do klidného vnitrobloku. Komfortní moderní bydlení zajišťuje chytrá domácnost. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxurious spacious flat 2+kk with a balcony located right in the city center close to the Narodni trida street. Superiorly equipped, air-conditioned flat is facing the quiet courtyard. A smart home ensures comfortable modern living. 

More information >>

 


Cena od 3.961.700 CZK,
property@hanex.cz


12.490.000 CZK,
realestate@hanex.cz


43.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz

Praha 2 - Vinohradská, 1+1, 33 m2

Praha 5 - Smíchov, komerční prostor, 180 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


STAČÍ SE JEN NASTĚHOVAT - moderní kompletně vybavený byt po rekonstrukci přímo naproti Vinohradské tržnice. Vynikající lokalita, vše jen několik kroků od domu. Byt je celý orientován do klidného vnitrobloku a nabízí tak naprosté soukromí. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

JUST BRING YOUR SUITACE - modern fully firnished and equipped reconstructed flat just opposite the Vinohradska market. Excellent location - all public amenities at your doorsteps. The whole flat is facing the quiet courtyard providing absolute privacy.

More information >>

 


Luxusní loftový komerční prostor se střešní terasou v blízkosti obchodního centra Anděl. Jednotka nabízí jedinečný panoramatický výhled na Prahu. Vybavení nejvyšší kvality. Prostorná terasa se vzrostlými keři, posezením a grilem. K jednotce náleží 2 venkovní krytá parkovací stání. Klimatizace.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury loft commercial space with a roof terrace near the Anděl shopping center. The unit offers a unique panoramic view of Prague. Top quality equipment. Spacious terrace with mature bushes, seating and barbecue. The unit includes 2 outdoor covered parking spaces. Air conditioning.

More information >>

 


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 

 

 


18.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


59.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.