HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 02/2024

Praha - Západ, Psáry - pozemek 947 m2

Praha 4 - Hodkovičky, 2+kk, 48 m2

Praha 5 - Košíře, loft 2+kk, 64 m2


Rovinatý oplocený stavební pozemek o velikosti 947 m2 v zastavěné části obce Psáry. Krásné okolí obklopené zelení. Na pozemku lze postavit dům pro rodinou rekreaci s jedním nadzemním podlažím a půdou s maximální výškou 6,5 metrů a se zastavěnou plochou max. 80 m2. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Flat, fenced building plot of 947 m2 in the built-up part of the village of Psáry. Beautiful location surrounded by greenery. A house for family recreation can be built on the plot with one above-ground floor and an attic with a maximum height of 6.5 meters and a built-up area of max. 80 m2.

More information >>


Moderní světlý byt s lodžií, parkovacím stáním a sklepem. Příjemné bydlení v zeleni v luxusní rezidenci Praze 4 - Hodkovičkách. Veškeré vybavení a nábytek je součástí kupní ceny. Vysoký standard provedení a použitých materiálů. Budova s recepcí a ostrahou.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Modern bright flatz with loggia, parking space and cellar. Comfortable living in the greenery in the luxury residence in Prague 4 - Hodkovičky. All equipment and furniture is a part of the purchase price. Superior quality finishing and materials. Building has a reception desk and security.

 

More information >>

 


Originální zcela nový loft 2+kk s galeriemi, zasklenou lodžií, sklepem a parkovacím stáním v nově dokončeném projektu PARVI Cibulka. Loftový byt má vysoké stropy a dvě obytné galerie, díky čemuž získáte místnosti navíc. Na míru zhotovová kuchyňská linka, vestavěné skříně a úložné prostory.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Original brand new loft 2+kk with galleries, glazed loggia, cellar and parking space in the newly completed project PARVI Cibulka. The loft has high ceilings and two living galleries, thanks to which you get extra rooms. Custom-made kitchen unit, built-in wardrobes and storage spaces.

More information >>


7.300.000 CZK,
property@hanex.cz


8.790.000 CZK,
reality@hanex.cz


12.390.000 CZK,
reality@hanex.cz

Praha - Západ, Statenice - rodinný dům 5+1, 310 m2

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Kladno - Dolany, DOLANSKÝ DVŮR - byty na prodej


Prostorný rodinný dům na prodej i pronájem v klidné lokalitě Statenic, Praha - Západ. Dům nabízí 4 ložnice, 4 koupelny a kuchyň s jídelnou. V suterénu je herna s barovou kuchyňkou. Parkování v garáži i na pozemku před domem. Pěkná udržovaná zahrada s útulným posezením.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spaciou family house both for sale and rent in a tranquil location of Statenice close to the Prague. The house offers 4 bedrooms, 4 bathrooms and a kitchen with a dining area. In the basement is a game room with a bar kitchen. Parking in the garage and on the lot in front of the house. A well-kept garden with a cozy sitting area.

More information >>


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty a studia 2+kk a 3+kk o velikosti 60-95 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. DOKONČENÉ BYTY NYNÍ V PRODEJI.

Horoměřice Višňovka

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Flats and studias with layouts 2+kk and 3+kk, sizes from 60 to 95 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED FLATS FOR SALE NOW.

Horoměřice Višňovka


PROJEKT DOLANSKÝ DVŮR

Rodinné bydlení v dosahu Prahy. Uzavřený komplex bytových domů přímo v centru malebné obce Dolany  u Kladna. K dispozici byty 2+kk a 3+kk o velikosti 44 - 100 m2, všechny jednotky mají balkon, terasu nebo zahradu. Probíhá výstavba projektu. PŘEDPOKLÁDANÉ DOKONČENÍ 10/2024.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT DOLANSKÝ DVŮR

Family living close to Prague. Enclosed complex of apartment building right in the center of the picturesque village of Dolany near Kladno. Units with layouts 2+kk and 3+kk, size 44 - 100 m2, all units have balcony, terrace or garden. Construction in progress. ESTIMATED COMPLETION 10/2024.

More information >>


18.500.000 CZK,
realestate@hanex.cz


Ceny od / Price from 6.430.261 CZK,
frank@hanex.cz


Cena od 3.961.700 CZK,
property@hanex.cz

Praha - Západ, Horoměřice, dům 3+k, 97 m2

Praha 5 - Naskové, byt 2+kk, 64 m2

Praha 5 - Radlice, byt 4+kk, 90 m2


Útulný samostatně stojící rodinný dům v klidné části Horoměřic. Aktuálně jednopodlažní dům s podkrovím je možné zvýšit o další jedno patro a získat tak větší užitnou plochu. K domu náleží pěkná zahrada se vzrostlými keři. Dům se nachází na konci slepé ulice a nabízí tak klid a soukromí.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Cozy detached family house in a quiet part of Horoměřice. Currently, a one-story house with an attic can be increased by one more floor and thus obtain a larger usable area. The house has a nice garden with mature bushes. The house is located at the end of a cul-de-sac and thus offers peace and privacy.

More information >>


Originální zcela nový loft se dvěma galeriemi, zasklenou lodžií, parkovacím místem a sklepem. Byt má vysoké stropy a vestavěné galerie, díky čemuž získáte místnosti navíc. Nový projekt PARVI Cibulka na Praze 5 uspokojí příznivce stylového bydlení. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

An original brand new loft with two galleries, a glazed loggia, a parking space and a cellar. The flat has high ceilings and built-in galleries, thanks to which you get extra rooms. The new PARVI Cibulka project in Prague 5 will satisfy fans of stylish living.

More information >>


IHNED K NASTĚHOVÁNÍ. Krásný kompletně zařízený byt 4+kk s balkonem s panoramatickým výhledem na Prahu. Vybavení bytu, tři parkovací stání a sklep součástí kupní ceny. Byt nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, šatnu. Vestavěný nábytek na míru. Nadstandardní plně vybavená kuchyňská linka.

Více informací >> 

▪ ▪ ▪ ▪

READY-TO-MOVE-IN. Beautiful fully furnished flat 4+kk with balcony providing panoramic view of Prague. The equipment, three parking spaces and cellar included in the purchase price. Flat has 3 bedrooms, 2 bathrooms, wardrobe. Custom made built-in furniture. Above standard fully fitted kitchen. 

More information >>


12.490.000 CZK,
realestate@hanex.cz


33.000 CZK/měs./month,
reality@hanex.cz


41.000 CZK/měs./month,
reality@hanex.cz

Praha 5 - Smíchov, apartmány na pronájem

Praha - Západ, Lidice - rodinný dům, 4+1

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Komfortní a útulné bydlení v maximální bezpečí a pohodlí ve stylu "all inclusive". Pronájem zařízených apartmánů v budově s recepcí. Možnost krátkodobého pronájmu. Ihned k nastěhování. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Comfortable and cozy living in a maximum safety and convenience in the "all inclusive" style. Fully furnished apartments in building with reception desk. Short term rent possible. Ready to move in. 

More information >>


Prostorný luxusní rodinný dům v krásným výhledem do krajiny. Částečně vybavený dům má 3 ložnice, 2 koupelny a garáž. Pěkná udržovaná zahrada s pergolou a prostornou terasou. Klidná lokalita blízko severozápadního okraje od Prahy. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious luxury family house with a beautiful view of the countryside. The partly furnished house has 3 bedrooms, 2 bathrooms and a garage. Nice well-maintained garden with a pergola and a spacious terrace. Quiet location near the northwest edge of Prague.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 

 

 


Ceny od / Prices from 11.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


42.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.