HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 10/2023

Florida - Bradenton, apartmán, 173 m2

Střední Čechy - Velké Přítočno, dům 4+kk, 120 m2

Praha 7 - Holešovice, byt 1+kk s terasou, 50 m2


Zařízený klimatizovaný apartmán v uzavřeném soukromém areálu Wild Oak Bay v Bradentonu. Kompletně vybaveno a zařízeno - stačí si vzít jen Váš kufr a můžete si užívat fantastický životní styl na Floridě v Mexickém zálivu. Jednotka nabízí 2-3 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, slunnou zasklenou lanai, plně vybavenou kuchyň, dostatek úložného prostoru.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Furnished air-conditioned condo in the enclosed resort of Wild Oak Bay in Bradenton. Fully equipped and furnished - just bring your suitcase and start enjoying the fantastic Florida lifestyle found here at the Gulf of Mexico. Unit offers 2-3 bedrooms, 2 bathrooms, living room, sunny screened lanai, fully fitted kitchen, plenty of storage space.

More information >>


Krásný rodinný dům 4+kk v malebné obci Velké Přítočno, okres Kladno. Dvoupodlažní dům z roku 2012 nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, plně vybavenou kuchyň, terasu a hezky upravenou zahradu poskytující dostatek soukromí. Venkovní privátní parkování pro 2 auta. Nízké měsíční náklady na bydlení.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beautiful family house 4+kk in the picturesque village of Velké Přítočno, Kladno district. The two-story house from 2012 offers 3 bedrooms, 2 bathrooms, a fully equipped kitchen, a terrace and a nicely landscaped garden providing plenty of privacy. Outdoor private parking for 2 cars. Low monthly housing costs.

More information >>


Luxusní byt s velkou terasou v sedmém podlaží rezideční budovy v oblíbené a prosperující části Prahy 7 - Holešovicích. Interiér tvoří obytný prostor s kuchyňským koutem a velkým francouzským oknem se vstupem na slunečnou terasu. Dřevěné podlahy, předokenní žaluzie, vestavěná skříň.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury flat with a large terrace situated on the 7th floor of modern residential building in a popular and prosperous district of Prague 7 - Holešovice. Interior consits of a living room with kitchenette. The room has a large french window with walk-out to the sunny terrace. Wooden floors throughout, outdoor blinds, built-in wardrobe.

More information >>


349.000 USD,
frank@hanex.cz


10.390.000 CZK,
property@hanex.cz


7.500.000 CZK,
property@hanex.cz

Praha - Západ, Horoměřice, dům 3+kk

Praha 5 - Košíře, loft 2+kk, 64 m2

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA


Útulný samostatně stojící rodinný dům v klidné části Horoměřic. Aktuálně jednopodlažní dům s podkrovím je možné zvýšit o další jedno patro a získat tak větší užitnou plochu. K domu náleží pěkná zahrada se vzrostlými keři. Dům se nachází na konci slepé ulice a nabízí tak klid a soukromí.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Cozy detached family house in a quiet part of Horoměřice. Currently, a one-story house with an attic can be increased by one more floor and thus obtain a larger usable area. The house has a nice garden with mature bushes. The house is located at the end of a cul-de-sac and thus offers peace and privacy.

More information >>


Originální zcela nový loft 2+kk s galeriemi, zasklenou lodžií, sklepem a parkovacím stáním v nově dokončeném projektu PARVI Cibulka. Loftový byt má vysoké stropy a dvě obytné galerie, díky čemuž získáte místnosti navíc. Na míru zhotovová kuchyňská linka, vestavěné skříně a úložné prostory.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Original brand new loft 2+kk with galleries, glazed loggia, cellar and parking space in the newly completed project PARVI Cibulka. The loft has high ceilings and two living galleries, thanks to which you get extra rooms. Custom-made kitchen unit, built-in wardrobes and storage spaces.

More information >>


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty a studia 2+kk a 3+kk o velikosti 60-95 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. DOKONČENÉ BYTY NYNÍ V PRODEJI.

Horoměřice Višňovka

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Flats and studias with layouts 2+kk and 3+kk, sizes from 60 to 95 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED FLATS FOR SALE NOW.

Horoměřice Višňovka


12.000.000 CZK,
realestate@hanex.cz


12.390.000 CZK,
reality@hanex.cz


Ceny od / Price from 6.602.500 CZK,
frank@hanex.cz

USA - Florida, Bradenton, dům na prodej

Praha 2 - Vinohrady, 4+1, 160 m2

Praha 5 - Radlice, byt 4+kk, 90 m2


Jedinečná příležitost ke koupi luxusního domu v prestižním uzavřeném rezortu RIVER STRAND v Bradentonu na Floridě. Zprostředkujeme kompletní servis při koupi nemovitosti v USA.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

One of a kind living experience. Luxury home for sale in prestigious and gated community RIVER STRAND, Bradenton, Florida. We will help you to purchase a property throughout all states in USA.

More information >>


Zažijte kouzlo bydlení v tomto jedinečném studiu se soukromou terasou a zahradou. Krásný stylový prostor po rozsáhlé rekonstrukci v nejžádanější pražské lokalitě na Královských Vinohradech. Stylové zařízení a vybavení je součástí kupní ceny.

Více informací >>>

Video prohlídka >>>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the magic of living in this one-of-a-kind studio with a private terrace and garden. Beautiful stylish space after extensive reconstruction located in the most desirable location of Prague - Vinohrady. Stylish furnishings and equipment is part of the purchase price. 

More information >>>

Video showing >>>


IHNED K NASTĚHOVÁNÍ. Krásný kompletně zařízený byt 4+kk s balkonem s panoramatickým výhledem na Prahu. Vybavení bytu, tři parkovací stání a sklep součástí kupní ceny. Byt nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, šatnu. Vestavěný nábytek na míru. Nadstandardní plně vybavená kuchyňská linka. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

READY-TO-MOVE-IN. Beautiful fully furnished flat 4+kk with balcony providing panoramic view of Prague. The equipment, three parking spaces and cellar included in the purchase price. Flat has 3 bedrooms, 2 bathrooms, wardrobe. Custom made built-in furniture. Above standard fully fitted kitchen. 

More information >>


1.249.000 USD,
frank@hanex.cz


34.000.000 CZK,
frank@hanex.cz


17.900.000 CZK,
reality@hanex.cz

Praha 10 - Záběhlice, 2+kk, 44 m2

Praha - Západ, Horoměřice, pronájem studia3+kk

Praha 1 - Křemencova, 3+kk s balkonem a terasou, 130 m2


Bydlení hned naproti sportovního areálu Hamr - jednoho z největších sportovních areálů v Praze. Částečně zrekonstruovaný byt 2+kk v 1. patře. Nová kuchyň, koupelna, plovoucí podlahy, dlažba, plastová okna se žaluziemi. V bytě je praktická komora a oddělená toaleta.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Living right opposite the Hamr sports complex - one of the largest sport complexes in Prague. Partially renovated 2+kk flat situated on the 1st floor. New kitchen, bathroom, floating floors, tiles, plastic windows with blinds. The unit has a practical storage room and a separate toilet.

More information >>


STUDIA NA PRONÁJEM

Moderní bydlení na dosah velkoměsta. Nový rezidenční komplex Višňovka v Horoměřicích nabízí dokončená studia 3+kk k prodeji / pronájmu. Jednotky mají nové kuchyňské linky, osvětlení, 1-2 parkovací stání a sklep. 

Horoměřice Višňovka

▪ ▪ ▪ ▪

STUDIAS FOR RENT

Modern living close to the Prague. New residential complex Visňovka in Horoměřice offers completed studia 3+kk for sale / rent. Units has a new kitchens, lightnings, 1-2 parking spaces in the garage and a cellar. 

Horoměřice Višňovka

 


Jedinečný designový půdní byt 3+kk s balkonem a terasou poskytující příjemný prostor k relaxaci a krásný výhled na Pražský hrad a Petřín. Tento klimatizovaný vzdušný byt je kompletně zařízen kvalitním italským nábytkem. Plně vybavená kuchyňská linka a úložné prostory zhotovené na míru. Vynikající lokalita v samém centru Prahy.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Unique desiged attic flat 3+kk with balcony and terrace providing a pleasant place to relax and a beautiful view of Prague Castle and Petřín hill. This air-conditioned flat is fully furnished with quality Italian furniture. Fully fitted kitchen and custom-made storage spaces. Excellent location in the very center of Prague.

More information >>


5.800.000 CZK,
reality@hanex.cz


Ceny od / Prices from 21.500 CZK/měs./month,
frank@hanex.cz


49.000 CZK/měs./month,
frank@hanex.cz

Praha 2 - Rubešova, 2+kk, 65 m2

Praha 2 - Krkonošská, 2+1, 56 m2

Praha 2 - Na Švihance, byt 5+kk, 202 m2


Reprezentativní bydlení v novostavbě u Václavského náměstí. Luxusní nadstandarně zařízený byt dokončený na zakázku v exkluzivním provedení. Propracovaná dispozice jednotky nabízí pohodlné a praktické bydlení. Klimatizace. Parkování přímo v budově. Bezpečnostní zařízení. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Representative living in a new building near the Wenceslas Square. Luxurious flat with custom made furniture. The sophisticated layout of the unit offers comfortable and practical living. Air-conditioning. Parking directly in the building. Security system..

More information >>


Krásný zařízený byt v žádané lokalitě Vinohrad u Riegrových sadů. Byt po kompletní rekonstrukci se nachází v 1.patře secesní budovy jen pár kroků od stanice metra A - Jiřího z Poděbrad. Kompletně zařízeno nových nábytkem a vybavením. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beautiful fully furnished flat in prestigious part of Vinohrady near Riegrovy sady park. The completed reconstructed flat is situated on the 1st floor of an Art Nouveau building just a few steps from the metro station A - Jiřího z Poděbrad. Fully furnished with new furniture and equipment.

More information >>

 


Exkluzivní mezonetový penthouse 5+kk s velkou střešní terasou poskytující mimořádné výhledy na Prahu a Pražský hrad. Byt má 4 ložnice, jídelnu, kuchyň, 3 koupelny, garážové stání přímo v budově. Jednotka se nachází v krásné secesní budově po kompletní rekonstrukci a modernizaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Exclusive duplex penthouse 5+kk with a large roof terrace providing extraordinary views of Prague and Prague Castle. The flat has 4 bedrooms, dining room, kitchen, 3 bathrooms, garage right in the building. The unit is located in a beautiful Art Nouveau building after complete reconstruction and modernization.

More information >>


40.000 CZK/měs./month,
reality@hanex.cz


27.000 CZK/měs./month,
realestate@hanex.cz


105.000 CZK/měs./month,
realestate@hanex.cz

Praha 5 - Kroftova, byt 4+1, 182 m2

Praha 5 - Smíchov, komerční prostor, 180 m2

Praha 6 - Ruzyně, dům 5+1, 188 m2


Atypický luxusně provedený mezonet 4+1 v atraktivní lokalitě jen pár kroků od Malé Strany. Interiér nabízí prostorný obývací pokoj s krbem, plně vybanou kuchyň, 3 ložnice, 2 koupelny a saunu. Nadstadardně řešené vestavěné skříně na míru. Klimatizace.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Atypical luxury maisonette 4+1 in an attractive location just a few steps from Lesser Town. The interior offers a spacious living room with a fireplace, a fully fitted kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms and a sauna. Custom made built-in wardrobes. Air-conditioning.

More information >>


Luxusní loftový komerční prostor se střešní terasou v blízkosti obchodního centra Anděl. Jednotka nabízí jedinečný panoramatický výhled na Prahu. Vybavení nejvyšší kvality. Prostorná terasa se vzrostlými keři, posezením a grilem. K jednotce náleží 2 venkovní krytá parkovací stání. Klimatizace.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury loft commercial space with a roof terrace near the Anděl shopping center. The unit offers a unique panoramic view of Prague. Top quality equipment. Spacious terrace with mature bushes, seating and barbecue. The unit includes 2 outdoor covered parking spaces. Air conditioning.

More information >>


Prostorný částečně zařízený rodinný dům s terasou a zahradou v klidné rezidenční části Prahy 6 - Ruzyně. Slunný dům nabízí 4 ložnice, 2,5 koupelny, plně vybavenou kuchyň, dostatek úložného prostoru, parkování na pozemku pro 3-4 auta. Mezinárodní školy v těsné blízkosti. Vynikající spojení na letiště Praha. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious partially furnished family house with terrace and garden in a quiet residential part of Prague 6 - Ruzyně. Sunny home offers 4 bedrooms, 2.5 bathrooms, fully equipped kitchen, plenty of storage space, on-site parking for 3-4 cars. International schools in close proximity. Excellent connection to Prague airport.

More information >>


56.000 CZK/měs./month,
reality@hanex.cz


69.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


49.000 CZK/měs./month,
frank@hanex.cz

Praha 6 - Na Kocínce, 2+kk s lodžií, 56 m2

Praha 10 - Vinohradská, kanceláře, 852 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Kompletně zařízený byt  - stačí se jen nastěhovat. Zařízený slunný byt 2+kk se zasklenou lodžií ve vyhledávané lokalitě Prahay 6 - Dejvicích. Byt v 8. patře poskytuje krásný panoramatický výhled na Prahu. Plně vybavená kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči. Dostatek úložných prostor.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Fully furnished ready-to-move-in flat. This sunny 2+kk flat with a glazed loggia is located in the sought-after part of Prague - Dejvice. The flat is situated on the 8th floor and offers a beautiful panoramic view of Prague. Fully fitted kitchen with quality appliances. Plenty of storage space.

More information >>


Kancelářské prostory k pronájmu i prodeji ve 2. a 3.NP komerčně-bytového centra VINICE v Praze 10 - Vinohradech. Nabídka zahrnuje dva nebytové prostory o velikosti 446 m2 a 406 m2. Jednotky mají oddělené vchody a vlastní schodiště a jsou vzájemně propojené. Mohou být také oddělené po jednotlivých patrech pro dvě společnosti.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Office space for rent and sale on the 2nd and 3rd floors of the commercial-residential center VINICE in Prague 10 - Vinohrady. The offer includes two non-residential spaces of 446 m2 and 406 m2. The units have separate entrances and their own staircases and are interconnected. They can also be separated by floor for two companies.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 

 

 


24.880 CZK/měs./month,
realestate@hanex.cz


275 CZK/m2/měs./month,
frank@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.