HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 08/2023

Střední Čechy - Velké Přítočno, dům 4+kk, 120 m2

USA - Florida, Bradenton, dům na prodej

Praha 2 - Vinohrady, 4+1, 160 m2


Krásný rodinný dům 4+kk v malebné obci Velké Přítočno, okres Kladno. Dvoupodlažní dům z roku 2012 nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, plně vybavenou kuchyň, terasu a hezky upravenou zahradu poskytující dostatek soukromí. Venkovní privátní parkování pro 2 auta. Nízké měsíční náklady na bydlení.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beautiful family house 4+kk in the picturesque village of Velké Přítočno, Kladno district. The two-story house from 2012 offers 3 bedrooms, 2 bathrooms, a fully equipped kitchen, a terrace and a nicely landscaped garden providing plenty of privacy. Outdoor private parking for 2 cars. Low monthly housing costs.

More information >>


Jedinečná příležitost ke koupi luxusního domu v prestižním uzavřeném rezortu RIVER STRAND v Bradentonu na Floridě. Zprostředkujeme kompletní servis při koupi nemovitosti v USA.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

One of a kind living experience. Luxury home for sale in prestigious and gated community RIVER STRAND, Bradenton, Florida. We will help you to purchase a property throughout all states in USA.

More information >>


Zažijte kouzlo bydlení v tomto jedinečném studiu se soukromou terasou a zahradou. Krásný stylový prostor po rozsáhlé rekonstrukci v nejžádanější pražské lokalitě na Královských Vinohradech. Stylové zařízení a vybavení je součástí kupní ceny.

Více informací >>>

Video prohlídka >>>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the magic of living in this one-of-a-kind studio with a private terrace and garden. Beautiful stylish space after extensive reconstruction located in the most desirable location of Prague - Vinohrady. Stylish furnishings and equipment is part of the purchase price. 

More information >>>

Video showing >>>


10.390.000 CZK,
property@hanex.cz


1.249.000 USD,
frank@hanex.cz


34.000.000 CZK,
frank@hanex.cz

Praha 5 - Košíře, byt 4+kk se zahradou, 105 m2

Praha 5 - Radlice, byt 4+kk, 90 m2

Praha 5 - Košíře, byt 3+kk, 61 m2


Zcela nový nadstandardní byt s předzahrádkou a 2x garážovým stáním v rezidenci PARVI Cibulka. Nový projekt s industriální duší uspokojí příznivce stylového bydlení. Prostorný bezbariérový byt. Vysoký standard vybavení a použitých materiálů.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Brand new high-standard flat with a private garden and 2x garage parking spaces in the PARVI Cibulka residence. A new project with an industrial soul will satisfy fans of stylish living. Spacious barrier-free flat. High standard of equipment and materials used.

More information >>


IHNED K NASTĚHOVÁNÍ. Krásný kompletně zařízený byt 4+kk s balkonem s panoramatickým výhledem na Prahu. Vybavení bytu, tři parkovací stání a sklep součástí kupní ceny. Byt nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, šatnu. Vestavěný nábytek na míru. Nadstandardní plně vybavená kuchyňská linka. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

READY-TO-MOVE-IN. Beautiful fully furnished flat 4+kk with balcony providing panoramic view of Prague. The equipment, three parking spaces and cellar included in the purchase price. Flat has 3 bedrooms, 2 bathrooms, wardrobe. Custom made built-in furniture. Above standard fully fitted kitchen. 

More information >>


Světlý útulný byt 3+kk se dvěma balkony s pěkným výhledem do zeleně. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a modernizací v roce 2019. Jednotka nabízí obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, dvě ložnice, dva zasklené balkony, koupelnu s vanou. Vynikající lokalita, jen pár minut od centra na Andělu. Družstevní vlastnictví. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright cozy flat 3+kk with two balconies and a nice view of the greenery. The unit was completely renovated and modernized in 2019. The flat has a living room, a fully fitted kitchen, two bedrooms, two glazed balconies and a bathroom with a bathtub. Excellent location, just a few minutes from the center on Anděl. Cooperative ownership.

More information >>


14.950.000 CZK,
reality@hanex.cz


17.900.000 CZK,
reality@hanex.cz


6.299.000 CZK,
realestate@hanex.cz

Prémiové apartmány / Premium apartments - Dubaj

Praha 8 - Střížkov, byt 3+kk, 68 m2

Praha 10 - Záběhlice, 2+kk, 44 m2


Nepromeškejte příležitost stát se majitelem jednoho z apartmánů v nové rezidenci Condor Marina Star v nejžádanější lokalitě v Dubaji. Nová 27 podlažní budova poskytne širokou nabídku prémiových apartmánů s jedinečnými výhledy na přístav. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Don't miss the opportunity to own one of the apartments in the new Condor Marina Star residence in the most desirable location in Dubai. The new 27-story building will provide a wide range of premium apartments with unique views of the Marina.

More information >>


Krásný slunný byt 3+kk se zahradou, garážovým stáním a zděným sklepem. Velkou předností bytu je velká krásná zahrada o velikosti 156 m2, která nabízí příjemný prostor k relaxaci. Klidná lokalita s vynikajícím dopravním spojením do centra. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice sunny flat 3+kk with garden, garage parking and cellar. The big advantage of the flat is a large, beautiful garden of 156 m2, which offers a pleasant place to relax. Quiet location with excellent transport links to the city center.

More information >>

 

 


Bydlení hned naproti sportovního areálu Hamr - jednoho z největších sportovních areálů v Praze. Částečně zrekonstruovaný byt 2+kk v 1. patře. Nová kuchyň, koupelna, plovoucí podlahy, dlažba, plastová okna se žaluziemi. V bytě je praktická komora a oddělená toaleta.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Living right opposite the Hamr sports complex - one of the largest sport complexes in Prague. Partially renovated 2+kk flat situated on the 1st floor. New kitchen, bathroom, floating floors, tiles, plastic windows with blinds. The unit has a practical storage room and a separate toilet.

More information >>


Ceny od / Prices from 7.500 EUR/m2,
frank@hanex.cz


8.990.000 CZK,
reality@hanex.cz


5.800.000 CZK,
reality@hanex.cz

Kladno - Dolany, DOLANSKÝ DVŮR - byty na prodej

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha - Západ, Slapy - rekreační chata


PROJEKT DOLANSKÝ DVŮR

Rodinné bydlení v dosahu Prahy. Uzavřený komplex bytových domů přímo v centru malebné obce Dolany  u Kladna. K dispozici byty 2+kk a 3+kk o velikosti 44 - 100 m2, všechny jednotky mají balkon, terasu nebo zahradu. Probíhá výstavba projektu. PŘEDPOKLÁDANÉ DOKONČENÍ LÉTO 2024.

DOLANSKÝ DVŮR >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT DOLANSKÝ DVŮR

Family living close to Prague. Enclosed complex of apartment building right in the center of the picturesque village of Dolany near Kladno. Units with layouts 2+kk and 3+kk, size 44 - 100 m2, all units have balcony, terrace or garden. Construction in progress. ESTIMATED COMPLETION SUMMER 2024.

DOLANSKÝ DVŮR >>


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty a studia 2+kk a 3+kk o velikosti 60-95 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. DOKONČENÉ BYTY NYNÍ V PRODEJI.

Horoměřice Višňovka

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Flats and studias with layouts 2+kk and 3+kk, sizes from 60 to 95 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED FLATS FOR SALE NOW.

Horoměřice Višňovka


Pěkná chata na prodej v oblíbené rekreační oblasti v jižních Čechách na Slapech. Chata nabízí naprosté soukromí a klid. Velká terasa pro příjemné posezení. Příjezd k nemovitosti po asfaltové cestě. Na pozemku je studna, jímka a chata je napojena na elektřinu.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice cottage for sale in a popular recreation area in Southern Bohemia at Slapy. The cottage offers complete privacy and tranquillity. Large terrace for enjoyable seating. Access to the property via an asphalt road. There is a well and sump, the cottage is connected to electricity.

More information >>


Cena od 3.790.950 CZK,
property@hanex.cz


Ceny od / Price from 6.950.000 CZK,
frank@hanex.cz


3.190.000 CZK,
reality@hanex.cz

Praha 2 - Na Švihance, byt 5+kk, 202 m2

Praha 5 - Naskové, 3+kk s terasami, 120 m2,

Praha 4 - Jitřní, byt 2+kk, 49 m2


Exkluzivní mezonetový penthouse 5+kk s velkou střešní terasou poskytující mimořádné výhledy na Prahu a Pražský hrad. Byt má 4 ložnice, jídelnu, kuchyň, 3 koupelny, garážové stání přímo v budově. Jednotka se nachází v krásné secesní budově po kompletní rekonstrukci a modernizaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Exclusive duplex penthouse 5+kk with a large roof terrace providing extraordinary views of Prague and Prague Castle. The flat has 4 bedrooms, dining room, kitchen, 3 bathrooms, garage right in the building. The unit is located in a beautiful Art Nouveau building after complete reconstruction and modernization.

More information >>


Zcela nový byt čeká na svého prvního nájemce. Nadstandardně zařízený byt 3+kk se 2 terasami v rezidenci PARVI Cibulka. Nový projekt s industiální duší v bývalé továrně Meopta uspokojí příznivce stylového bydlení. Byt nabízí krásný panoramatický výhled na Prahu. Vysoký standard vybavení. K bytu náleží 2 parkovací stání a sklep.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Brand new flat is waiting for the first tenant. Superior furnished flat 3+kk with 2 terraces in the PARVI Cibulka residence. A new project with an industrial soul in the former Meopta factory will satisfy fans of stylish living. The flat offers a beautiful panoramic view of Prague. High standard of equipment. The unit has 2 parking spaces and a cellar.

More information >>


Světlý moderní byt 2+kk s lodžií s krásným výhledem do zeleně v luxusní rezidenci v Hodkovičkách. Kompletně zařízený byt včetně luxusní kuchyně a moderního nábytku. Nadstandardní provedení. V budově recepce s ostrahou, kamerový systém, společenská místnost. K bytu náleží parkovací stání a sklep. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright modern flat 2+kk with a loggia and beautiful view of the greenery in a luxury residence in Hodkovičky. Fully furnished flat, luxury kitchen and modern furniture. Superior design. The residence has a reception desk with security, camera system, common room. The flat has a parking space and a cellar.

More information >>


105.000 CZK/měs./month,
realestate@hanex.cz


55.000 CZK/měs./month,
reality@hanex.cz


20.000 CZK/měs./month,
reality@hanex.cz

Praha 5 - Kroftova, byt 4+1, 182 m2

Praha 5 - Smíchov, komerční prostor, 180 m2

Praha 6 - Na Kocínce, 2+kk s lodžií, 56 m2


Atypický luxusně provedený mezonet 4+1 v atraktivní lokalitě jen pár kroků od Malé Strany. Interiér nabízí prostorný obývací pokoj s krbem, plně vybanou kuchyň, 3 ložnice, 2 koupelny a saunu. Nadstadardně řešené vestavěné skříně na míru. Klimatizace.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Atypical luxury maisonette 4+1 in an attractive location just a few steps from Lesser Town. The interior offers a spacious living room with a fireplace, a fully fitted kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms and a sauna. Custom made built-in wardrobes. Air-conditioning.

More information >>


Luxusní loftový komerční prostor se střešní terasou v blízkosti obchodního centra Anděl. Jednotka nabízí jedinečný panoramatický výhled na Prahu. Vybavení nejvyšší kvality. Prostorná terasa se vzrostlými keři, posezením a grilem. K jednotce náleží 2 venkovní krytá parkovací stání. Klimatizace.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury loft commercial space with a roof terrace near the Anděl shopping center. The unit offers a unique panoramic view of Prague. Top quality equipment. Spacious terrace with mature bushes, seating and barbecue. The unit includes 2 outdoor covered parking spaces. Air conditioning.

More information >>


Kompletně zařízený byt  - stačí se jen nastěhovat. Zařízený slunný byt 2+kk se zasklenou lodžií ve vyhledávané lokalitě Prahay 6 - Dejvicích. Byt v 8. patře poskytuje krásný panoramatický výhled na Prahu. Plně vybavená kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči. Dostatek úložných prostor.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Fully furnished ready-to-move-in flat. This sunny 2+kk flat with a glazed loggia is located in the sought-after part of Prague - Dejvice. The flat is situated on the 8th floor and offers a beautiful panoramic view of Prague. Fully fitted kitchen with quality appliances. Plenty of storage space.

More information >>


65.000 CZK/měs./month,
reality@hanex.cz


69.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


24.880 CZK/měs./month,
realestate@hanex.cz

Praha 6 - Ruzyně, dům 5+1, 188 m2

Praha 9 - Klánovice, byt 3+kk, 102 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Prostorný částečně zařízený rodinný dům s terasou a zahradou v klidné rezidenční části Prahy 6 - Ruzyně. Slunný dům nabízí 4 ložnice, 2,5 koupelny, plně vybavenou kuchyň, dostatek úložného prostoru, parkování na pozemku pro 3-4 auta. Mezinárodní školy v těsné blízkosti. Vynikající spojení na letiště Praha. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious partially furnished family house with terrace and garden in a quiet residential part of Prague 6 - Ruzyně. Sunny home offers 4 bedrooms, 2.5 bathrooms, fully equipped kitchen, plenty of storage space, on-site parking for 3-4 cars. International schools in close proximity. Excellent connection to Prague airport.

More information >>


Krásný luxusní zařízený byt 3+kk s terasou s pěkným výhledem do zahrady. Tento vzdušný, slunný byt má dvě ložnice, dvě koupelny, moderní plně vybavenou kuchyň, klimatizaci, vestavěné skříně zhotovené na míru, vyhrazené parkovací stání a sklep. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beautiful luxury furnished flat 3+kk with a terrace and a nice view of the garden. This airy, sunny flat has two bedrooms, two bathrooms, a modern fully fitted kitchen, air conditioning, custom-made built-in wardrobes, a private parking space and a cellar. 

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 

 

 


55.000 CZK/měs./month,
frank@hanex.cz


38.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.