HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 03/2023

Kladno - Stochov - rodinné domy na prodej, 4+kk, 123 m2

Horský wellness hotel - Slovensko, Lazy pod Makytou

Prémiové apartmány / Premium apartments - Dubaj


POSLEDNÍ DŮM NA PRODEJ. Nové rodinné domy v blízkosti zámku Lány. Tři samostatně stojící bungalovy vybavené moderními technologiemi s nízkou ekologickou stopou. Dispozice domů 4+kk, užitná plocha 123 m2. Poloha domů poskytuje dostatečné soukromí a klid k příjemnému bydlení. Předpokládané dokončení 07/2023.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

ONLY ONE HOUSE FOR SALE. New family houses near the Lány chateau. Three detached bungalows equipped with modern technologies with a low ecological footprint. Layout 4+kk, usable area 123 m2. The location of the houses provides sufficient privacy and calmness for pleasant living. Estimated completion 07/2023.

More information >>


Horský wellness hotel na česko-slovenském pomezí v kouzelném prostředí Javorníků v horském středisku Čertov. Ubytovací kapacita 55 lůžek, vybavené a zařízené apartmány, restaurace s kuchyní, zasedací místnost, wellness se saunami. Kvalitní zařízení a vybavení hotelu je součástí kupní ceny.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Mountain wellness hotel on the Czech-Slovak border in the magical surroundings of Javorníky in the Čertov mountain resort. Accommodation capacity 55 beds, equipped and furnished apartments, restaurant with kitchen, meeting room, wellness with saunas. High-quality hotel equipment and facilities are included in the purchase price.

More information >>


Nepromeškejte příležitost stát se majitelem jednoho z apartmánů v nové rezidenci Condor Marina Star v nejžádanější lokalitě v Dubaji. Nová 27 podlažní budova poskytne širokou nabídku prémiových apartmánů s jedinečnými výhledy na přístav. Předpokládané dokončení 03/2023, nastěhování léto 2023.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Don't miss the opportunity to own one of the apartments in the new Condor Marina Star residence in the most desirable location in Dubai. The new 27-story building will provide a wide range of premium apartments with unique views of the Marina. Estimated completion 03/2023, move-in summer 2023.

More information >>


9.953.765 CZK,
property@hanex.cz


Cena na vyžádání / Price upon request,
frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 9.215.734 CZK,
frank@hanex.cz

Tuchoměřice - luxusní vila 5+kk, 430 m2

P10 - Hostivař, 2+kk, 51 m2

Praha 4 - Nusle, byt 2+kk, 50 m2


Luxusní vila 5+kk na krásném místě v Tuchoměřicích, Praha - západ. Prostorný třípodlažní dům nabízí naprostý klid a soukromí. Na krásné udržované zahradě nebo na velké terase naleznete příjemný prostor pro relaxaci. Veškerý nábytek a vybavení je součástí kupní ceny - stačí se jen nastěhovat.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury villa 5+kk situated in a beautiful place in Tuchoměřice, Prague - West. The spacious 3-storey house offers calmness and privacy. On the wonderful and well-maintained garden or on the large terrace you will find a pleasant place for relaxation. All the furniture and equipment is included in the purchase price.  

More information >>


Světlý tichý byt 2+kk s lodžií ve velmi klidné části Prahy 10 - Hostivaři. Zrekonstruovaný byt ve 2. patře s výhledem do zeleně se vzrostlými stromy posktytující příjemné soukromí. Příprava na kuchyňskou linku, kterou si navrhnete podle svých představ. K bytu náleží kumbál na patře a sklep.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright and quiet flat 2+kk with a loggia in a very quiet part of Prague 10 - Hostivař. This recently reconstructed flat has a view to greenery with mature trees providing pleasant privacy. Preparation for a kitchen counter that you can design according to your ideas. The unit a extra storage chamber and a cellar.

More information >>


Hezký byt 2+kk jen pár kroků od Kongresového centra a metra C - Vyšehrad. Vynikající dostupnost do centra města  - Václavské náměstí je dostupné do 15 minut.. Dostatek úložných prostor. K bytu náleží sklep. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice flat 2+kk just a few steps from the Congress Centre and metro line C - Vyšehrad. Excellent connection to the city center. The Wenceslas Square can be reached within 15 minutes. Plenty of storage space. The unit has a cellar.

More information >>


39.700.000 CZK,
property@hanex.cz


REZERVACE


4.990.000 CZK,
frank@hanex.cz

P04 - Šeberov, rodinný dům, 220 m2

Praha 5 - Rezidence Erbenova

Kladno - Dolany, DOLANSKÝ DVŮR - byty na prodej


Rodinný dům ve velmi klidné lokalitě v zástavbě rodinných domů. Původní dům z roku 1970 má dvě nadzemní podlaží a je částečně podsklepen. Rovinatý pozemek, slunná zahrada s orientací na jih, garáž, studna na pozemku. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Family house in a very tranquil location of Prague 4. The original house from 1970 has two floors and is partial basement. Nice flat plot, sunny garden with south exposure, garage, well.

More information >>


"ERBENOVA REZIDENCE - dokonalý luxus na exkluzivní adrese!". 23 luxusních jednotek rozmístěných do unikátního architektonického návrhu s terasami a výhledy. Elegantní a nadčasová rezidence nabízí poslední 4 prémiové byt od 3+kk až po 6+kk. Předpokládaný termín nastěhování - 2. čtvrtletí 2023. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

"ERBENOVA RESIDENCE - perfect luxury on exclusive address!" 23 luxurious units in a unique architectural concept with terraces and roof gardens providing generous space for amazing views of Prague. Elegant and timeless residence offers last 4 premium units from 3+kk to spacious 6+kk. Estimated term of move in - 2. quarter 2023.

More information >>


PROJEKT DOLANSKÝ DVŮR

Rodinné bydlení v dosahu Prahy. Uzavřený komplex bytových domů přímo v centru malebné obce Dolany  u Kladna. K dispozici byty 2+kk a 3+kk o velikosti 44 - 100 m2, všechny jednotky mají balkon, terasu nebo zahradu. Probíhá výstavba projektu. PŘEDPOKLÁDANÉ DOKONČENÍ 10/2023.

REZIDENCE DOLANSKÝ DVŮR >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT DOLANSKÝ DVŮR

Family living close to Prague. Enclosed complex of apartment building right in the center of the picturesque village of Dolany near Kladno. Units with layouts 2+kk and 3+kk, size 44 - 100 m2, all units have balcony, terrace or garden. Construction in progress. ESTIMATED COMPLETION 10/2023.

DOLANSKÝ DVŮR


16.900.000 CZK,
frank@hanex.cz


Ceny od 19.990.000 CZK,
frank@hanex.cz


Cena od 4.801.200 CZK,
property@hanex.cz

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

ICON PARK - Dubí u Kladna

Praha - západ, Masečín, vila 10+1, 397 m2


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty a studia 2+kk a 3+kk o velikosti 40-95 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. DOKONČENÉ BYTY NYNÍ V PRODEJI.

Horoměřice Višňovka

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Flats and studias with layouts 2+kk and 3+kk, sizes from 40 to 95 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED FLATS FOR SALE NOW.

Horoměřice Višňovka


PROJEKT ICON PARK 

Nové moderní byty v perspektivní a strategické lokalitě kousek u Prahy. Projekt zahrnuje výstavbu 230 bytů s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk a další občanské vybavenosti. Probíhá prodej jednotek. Výstavba zahájena v roce 2022. Předpokládané dokončení 2025.

ICON PARK >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT ICON PARK

New modern flats in a perspective and strategic location close to Prague. The project will offer 230 flats with layouts 1+kk, 2+kk and 3+kk. All flats will have balcony or terrace. Construction started in 2022. Estimated completion 2025.

ICON PARK >>


Prostorná prvorepubliková vila v nádherném a klidném prostředí v obci Hvozdy u Štěchovic, Praha - západ. Vila postavená v roce 1920 je po částečné rekonstrukci v roce 1999. Nemovitost má dvě podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepena. Velký rovinatý pozemek obklopený lesem poskytuje naprosté soukromí a klid k relaxaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice spacious villa in a picturesque and peaceful place in a village Hvozdy, close to Štěchovice, Prague -west. The villa built in 1920 was partly reconstructed in 1999. The property has two floors, attic and is partly basement. Large flat land surrounded by forest provides complete privacy and peace to relax.

More information >>


Ceny od / Price from 4.770.200 CZK,
frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 4.574.128 CZK,
frank@hanex.cz


Cena na vyžádání / Price upon request,
frank@hanex.cz

Praha 5 - Smíchov, 3+kk se střešní terasou, 150 m2

Praha 6 - Hanspaulka, vila, 7+1, 376 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Luxusní loftový byt se střešní terasou poskytující jedinečný panoramatický výhled na Prahu. Vybavení nejvyšší kvality. Prostorná terasa se vzrostlými keři, posezením a grilem. K jednotce náleží 2 venkovní krytá parkovací stání. Tento originální prostor lze pronajmout i jako kancelář.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury loft with roof terrace providing amazing panoramic view of Prague. Top quality equipment. Spacious terrace with mature shrubs, relaxation and BBQ zone. Two outdoor covered parking spaces available. This original space can also be used as an office. 

More information >>


Unikátní historická vila s reprezentativními prostory v exkluzivní lokalitě na Hanspaulce. Dvě podlaží prvorepublikové vily o dispozici 7+1 a velikosti 367 m2 nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, pracovnu, terasy, garáž pro dvě auta. K dispozici krásná udržovaná zahrada se vzrostlými stromy o velikosti 1 500 m2.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Representative living in this unique historical villa located in the exclusive location of Prague 6 - Hanspaulka. Two floors avaible for rent with layout 7+1 and size 367 m2. The space offers 3 bedrooms, 2 bathrooms, study, terraces, garage for 2 cars. Beautifully maintained garden of 1 500 m2 with mature trees.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 

 

 


75.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


120.000 CZK/měs./month,
realestate@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.