HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 11/2022

Tuchoměřice - luxusní vila 5+kk, 430 m2

Kladno - Dolany, DOLANSKÝ DVŮR - byty na prodej

Kladno - Stochov - rodinné domy na prodej, 4+kk, 123 m2


Luxusní vila 5+kk na krásném místě v Tuchoměřicích, Praha - západ. Prostorný třípodlažní dům nabízí naprostý klid a soukromí. Na krásné udržované zahradě nebo na velké terase naleznete příjemný prostor pro relaxaci. Veškerý nábytek a vybavení je součástí kupní ceny - stačí se jen nastěhovat.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury villa 5+kk situated in a beautiful place in Tuchoměřice, Prague - West. The spacious 3-storey house offers calmness and privacy. On the wonderful and well-maintained garden or on the large terrace you will find a pleasant place for relaxation. All the furniture and equipment is included in the purchase price.  

More information >>


PROJEKT DOLANSKÝ DVŮR

Rodinné bydlení v dosahu Prahy. Uzavřený komplex bytových domů přímo v centru malebné obce Dolany  u Kladna. K dispozici byty 2+kk a 3+kk o velikosti 44 - 100 m2, všechny jednotky mají balkon, terasu nebo zahradu. Probíhá výstavba projektu. PŘEDPOKLÁDANÉ DOKONČENÍ 10/2023.

DOLANSKÝ DVŮR

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT DOLANSKÝ DVŮR

Family living close to Prague. Enclosed complex of apartment building right in the center of the picturesque village of Dolany near Kladno. Units with layouts 2+kk and 3+kk, size 44 - 100 m2, all units have balcony, terrace or garden. Construction in progress. ESTIMATED COMPLETION 10/2023.

DOLANSKÝ DVŮR


Nové rodinné domy v blízkosti zámku Lány. Tři samostatně stojící bungalovy vybavené moderními technologiemi s nízkou ekologickou stopou. Dispozice domů 4+kk, užitná plocha 123 m2. Poloha domů poskytuje dostatečné soukromí a klid k příjemnému bydlení. Probíhá výstavba. Předpokládané dokončení 07/2023.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

New family  houses near the Lány chateau. Three detached bungalows equipped with modern technologies with a low ecological footprint. Layout 4+kk, usable area 123 m2. The location of the houses provides suffiecient privacy and calmness for pleasant living. Construction in progress. Estimated completion 07/2023.

More information >>

 


39.700.000 CZK,
property@hanex.cz


Cena od 4.801.200 CZK,
property@hanex.cz


cena od 9.888.425 CZK,
property@hanex.cz

Koupě nemovitosti / Buying property - Španělsko - Marbella

P02 - Vinohrady, 4+1, 160 m2

Praha 5 - Malvazinky, 1+kk s terasou, 96 m2


Hledáte ke koupi byt nebo vilu v Marbelle ve Španělsku? Poradíme vám s lokalitou, dostupými typy nemovitostí v různých cenových kategoriích a pomůžeme vám se vším, co potřebujete, abyste si našli své slunečné místo. Od začátku do konce vás provedeme celým procesem. V češtině, angličtině nebo španělštině. Ceny v rozmezí cca od 200,000 do 8 mil. EUR.

▪ ▪ ▪ ▪

Looking to buy an apartment or villa in Marbella in Spain? We can advise you on the location, the types of property available and different price ranges, and help you with everything you need to find your place in the sun. From start fo finish. In Czech, English or Spanish. Prices range from about 200,000 to 8 million EUR. 


Zažijte kouzlo bydlení v tomto jedinečném studiu se soukromou terasou a zahradou. Krásný stylový prostor po rozsáhlé rekonstrukci v nejžádanější pražské lokalitě na Královských Vinohradech. Stylové zařízení a vybavení je součástí kupní ceny.

Více informací >>>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the magic of living in this one-of-a-kind studio with a private terrace and garden. Beautiful stylish space after extensive reconstruction located in the most desirable location of Prague - Vinohrady. Stylish furnishings and equipment is part of the purchase price. 

More information >>>

 


Luxusní designový byt s prostornou terasou v oblíbené rezidenční části Prahy 5 - Malvazinky. Tento elegantní slunný byt byl dokončen ve vysokém standardu s použitím velmi kvalitních materiálů. Vybavení bytu zhotovené na míru je součástí kupní ceny.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury designed flat with spacious terrace in a sought after residential part of Prague 5 - Malvazinky. This elegant sunny flat of high standard of completion using the top quality materials. Custom made equipment is part of the purchase price.

More information >>frank@hanex.cz


Cena na vyžádání / Price upon request,
frank@hanex.cz


8.500.000 CZK,
property@hanex.cz

Praha 4 - Nusle, byt 2+kk, 50 m2

Praha 10 - Záběhlice, 2+kk s balkonem, 46 m2

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA


Hezký byt 2+kk jen pár kroků od Kongresového centra a metra C - Vyšehrad. Vynikající dostupnost do centra města  - Václavské náměstí je dostupné do 15 minut.. Dostatek úložných prostor. K bytu náleží sklep. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice flat 2+kk just a few steps from the Congress Centre and metro line C - Vyšehrad. Excellent connection to the city center. The Wenceslas Square can be reached within 15 minutes. Plenty of storage space. The unit has a cellar.

More information >>

 


Slunný byt 2+kk s balkonem a prostorným garážovým stáním v jihovýchodní části Prahy - Záběhlicích. Krásná, klidná lokalita plná zeleně v blízkosti rozsáhlého přírodního parku a vodní nádrže Hostivař. Byt má praktickou dispozici, orientace na jih. Vhodný k renovaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Sunny flat 2+kk with balcony and spacious garage parking space in the south-eastern part of Prague - Záběhlice. Beautiful location surrounded by greenery and close to a extensive natural park and water reservoir Hostivař. Unit has a practical layout and southern exposure. 

More information >>

 


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty a studia 2+kk a 3+kk o velikosti 40-95 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. DOKONČENÉ BYTY NYNÍ V PRODEJI.

Horoměřice Višňovka

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Flats and studias with layouts 2+kk and 3+kk, sizes from 40 to 95 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED FLATS FOR SALE NOW.

Horoměřice Višňovka


5.150.000 CZK,
frank@hanex.cz


6.300.000 CZK,
reality@hanex.cz


Ceny od / Price from 4.770.200 CZK,
frank@hanex.cz

Praha 4 - Braník, dům k rekonstrukci

Praha východ, FOREST VIEWS Dařbož

ICON PARK - Dubí u Kladna


Rodinný dům před rekonstrukcí ve vilové zástavbě exkluzivní lokality v Braníku. Na rovinatém pozemku o velikosti 827 m2 je původní dům a garáž, zahradao velikosti 666 m2 s jižní orientací. Možnost předělat si bydlení dle svých představ.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Family house before reconstruction in a exclusive location in Prague 4 - Braník. On a flat plot of 827 m2 is the original house and garage. Garden of 666 m2 has a southern exposure. Possibility to remodel your home according to your wishes.

More information >>


PROJEKT FOREST VIEWS - RODINNÉ DOMY

Moderní designový domov s přírodou za okny a Prahou na dosah. Projekt zahrnuje výstavbu 115 nových domů s dispozicemi 3+kk, 4+kk a 5+kk. Užitná plocha domů od 71,8 m2 do 122 m2. Vysoký standard dokončení. Předpokládané dokončení 1. etapy - 3. čtvrtletí 2023. 

FOREST VIEWS Dařbož

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT FOREST VIEWS - FAMILY HOUSES

Modern design homes with nature behind the windows and Prague within easy reach. The project will offer 115 new houses with layout 3+kk, 4+kk and 5+kk. Usable area from 71.8 m2 to 122 m2. High standard of completion. Expected completion of the 1st stage - 3.Q 2023.

FOREST VIEWS Dařbož

 


PROJEKT ICON PARK 

Nové moderní byty v perspektivní a strategické lokalitě kousek u Prahy. Projekt zahrnuje výstavbu 230 bytů s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk a další občanské vybavenosti. Probíhá prodej jednotek. Výstavba bude zahájena v roce 2022. Předpokládané dokončení 2025.

ICON PARK >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT ICON PARK

New modern flats in a perspective and strategic location close to Prague. The project will offer 230 flats with layouts 1+kk, 2+kk and 3+kk. All flats will have balcony or terrace. Construction will begin in 2022. Estimated completion 2025.

ICON PARK >>


19.900.000 CZK,
reality@hanex.cz


Ceny od 8.135.000 CZK,
frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 3.190.000 CZK,
frank@hanex.cz

Praha - západ, Masečín, vila 10+1, 397 m2

Praha - Západ, Slapy - rekreační chata

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Prostorná prvorepubliková vila v nádherném a klidném prostředí v obci Hvozdy u Štěchovic, Praha - západ. Vila postavená v roce 1920 je po částečné rekonstrukci v roce 1999. Nemovitost má dvě podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepena. Velký rovinatý pozemek obklopený lesem poskytuje naprosté soukromí a klid k relaxaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice spacious villa in a picturesque and peaceful place in a village Hvozdy, close to Štěchovice, Prague -west. The villa built in 1920 was partly reconstructed in 1999. The property has two floors, attic and is partly basement. Large flat land surrounded by forest provides complete privacy and peace to relax.

More information >>


Pěkná chata na prodej v oblíbené rekreační oblasti v jižních Čechách na Slapech. Chata nabízí naprosté soukromí a klid. Velká terasa pro příjemné posezení. Příjezd k nemovitosti po asfaltové cestě. Na pozemku je studna, jímka a chata je napojena na elektřinu.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice cottage for sale in a popular recreation area in Southern Bohemia at Slapy. The cottage offers complete privacy and tranquillity. Large terrace for enjoyable seating. Access to the property via an asphalt road. There is a well and sump, the cottage is connected to electricity.

More information >>

 


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 

 

 


Cena na vyžádání / Price upon request,
frank@hanex.cz


4.250.000 CZK,
reality@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.