HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 09/2022

Koupě nemovitosti / Buying property - Španělsko - Marbella

P02 - Vinohrady, 4+1, 160 m2

Praha 5 - Malvazinky, 1+kk s terasou, 96 m2


Hledáte ke koupi byt nebo vilu v Marbelle ve Španělsku? Poradíme vám s lokalitou, dostupými typy nemovitostí v různých cenových kategoriích a pomůžeme vám se vším, co potřebujete, abyste si našli své slunečné místo. Od začátku do konce vás provedeme celým procesem. V češtině, angličtině nebo španělštině. Ceny v rozmezí cca od 200,000 do 8 mil. EUR.

▪ ▪ ▪ ▪

Looking to buy an apartment or villa in Marbella in Spain? We can advise you on the location, the types of property available and different price ranges, and help you with everything you need to find your place in the sun. From start fo finish. In Czech, English or Spanish. Prices range from about 200,000 to 8 million EUR. 


Zažijte kouzlo bydlení v tomto jedinečném studiu se soukromou terasou a zahradou. Krásný stylový prostor po rozsáhlé rekonstrukci v nejžádanější pražské lokalitě na Královských Vinohradech. Stylové zařízení a vybavení je součástí kupní ceny.

Více informací >>>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the magic of living in this one-of-a-kind studio with a private terrace and garden. Beautiful stylish space after extensive reconstruction located in the most desirable location of Prague - Vinohrady. Stylish furnishings and equipment is part of the purchase price. 

More information >>>

 


Luxusní designový byt s prostornou terasou v oblíbené rezidenční části Prahy 5 - Malvazinky. Tento elegantní slunný byt byl dokončen ve vysokém standardu s použitím velmi kvalitních materiálů. Vybavení bytu zhotovené na míru je součástí kupní ceny.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury designed flat with spacious terrace in a sought after residential part of Prague 5 - Malvazinky. This elegant sunny flat of high standard of completion using the top quality materials. Custom made equipment is part of the purchase price.

More information >>frank@hanex.cz


Cena na vyžádání / Price upon request,
frank@hanex.cz


8.500.000 CZK,
property@hanex.cz

Praha Západ, Horoměřice - 2+kk s balkonem

Praha 4 - Braník, dům k rekonstrukci

Jižní Čechy, Nevězice - dům 5+1, 160 m2


Zcela nový dokončený byt 2+kk s balkonem, sklepem a garážovým stáním. Venkovní parkovací stání před domem za 200.000,- Kč. Byt se nachází na dosah velkoměsta v rezidenčním projektu Višňovka v Horoměřicích. Vysoký standard dokončení. Příprava na kuchyňskou linku.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Completed brand new flat 2+kk with balcony, cellar and garage parking. Private outdoor parking space for 200,000 CZK. Located in the proximity of the metropolis in the residential project Visnovka in Horomerice.High standard of completion. Preparation for kitchen.

More information >>


Rodinný dům před rekonstrukcí ve vilové zástavbě exkluzivní lokality v Braníku. Na rovinatém pozemku o velikosti 827 m2 je původní dům a garáž, zahradao velikosti 666 m2 s jižní orientací. Možnost předělat si bydlení dle svých představ.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Family house before reconstruction in a exclusive location in Prague 4 - Braník. On a flat plot of 827 m2 is the original house and garage. Garden of 666 m2 has a southern exposure. Possibility to remodel your home according to your wishes.

More information >>


Krásný dům k rekreaci i trvalému bydlení v malebné obci kousek od vodní nádrže Orlík. Dvoupodlažní dům po rekonstrukci a modernizaci nabízí naprosté soukromí. Na zahradě je bazén s filtrací a pergola pro příjemné posezení. 

Více informací >>>

▪ ▪ ▪ ▪

Beautiful house for recreation and permanent living in a picturesque village close to the Orlik water reservoir. The two-storey house after reconstruction and modernization offers complete privacy. In the garden is a swimming pool with filtration and a pergola for enjoyable sitting. 

More information >>>


6.690.000 CZK,
frank@hanex.cz


19.900.000 CZK,
reality@hanex.cz


5.490.000 CZK,
property@hanex.cz

ICON PARK - Dubí u Kladna

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha 10 - Křeslice, pozemek na prodej


PROJEKT ICON PARK 

Nové moderní byty v perspektivní a strategické lokalitě kousek u Prahy. Projekt zahrnuje výstavbu 230 bytů s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk a další občanské vybavenosti. Probíhá prodej jednotek. Výstavba bude zahájena v roce 2022. Předpokládané dokončení 2025.

ICON PARK >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT ICON PARK

New modern flats in a perspective and strategic location close to Prague. The project will offer 230 flats with layouts 1+kk, 2+kk and 3+kk. All flats will have balcony or terrace. Construction will begin in 2022. Estimated completion 2025.

ICON PARK >>


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty 2+kk, 3+kk a 4+kk o velikosti 40-95 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. DOKONČENÉ BYTY NYNÍ V PRODEJI.

Horoměřice Višňovka

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Units with layouts 2+kk , 3+kk and 4+kk sizes from 40 to 95 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED FLATS FOR SALE NOW.

Horoměřice Višňovka


Na prodej stavební kompletně zasíťovaný pozemek o velikosti 889 m2 v krásném prostředí na jihovýchodním okraji Prahy. Pozemek je umístěn v nově vzniklé ulici v okolí vilové zástavby. Snadná dostupnost. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

For sale completely networked building plot of 889 m2 in a beautiful surroundings on the south-eastern border of Prague. The plot is situated in a newly created street surrounded by villas. Easy accessibility. 

More information >>


Ceny od / Prices from 3.190.000 CZK,
frank@hanex.cz


Ceny od / Price from 4.770.200 CZK,
frank@hanex.cz


18.900 CZK/m2,
reality@hanex.cz

Praha - západ, Masečín, vila 10+1, 397 m2

Praha - Západ, Slapy - rekreační chata

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Prostorná prvorepubliková vila v nádherném a klidném prostředí v obci Hvozdy u Štěchovic, Praha - západ. Vila postavená v roce 1920 je po částečné rekonstrukci v roce 1999. Nemovitost má dvě podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepena. Velký rovinatý pozemek obklopený lesem poskytuje naprosté soukromí a klid k relaxaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice spacious villa in a picturesque and peaceful place in a village Hvozdy, close to Štěchovice, Prague -west. The villa built in 1920 was partly reconstructed in 1999. The property has two floors, attic and is partly basement. Large flat land surrounded by forest provides complete privacy and peace to relax.

More information >>


Pěkná chata na prodej v oblíbené rekreační oblasti v jižních Čechách na Slapech. Chata nabízí naprosté soukromí a klid. Velká terasa pro příjemné posezení. Příjezd k nemovitosti po asfaltové cestě. Na pozemku je studna, jímka a chata je napojena na elektřinu.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice cottage for sale in a popular recreation area in Southern Bohemia at Slapy. The cottage offers complete privacy and tranquillity. Large terrace for enjoyable seating. Access to the property via an asphalt road. There is a well and sump, the cottage is connected to electricity.

More information >>

 


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 

 

 


Cena na vyžádání / Price upon request,
frank@hanex.cz


4.500.000 CZK,
reality@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.