HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 07/2022

Praha 5 - Malvazinky, 1+kk s terasou, 96 m2

Praha 2 - Vinohrady, 2+1, 63 m2

Praha 4 - Modřany, 2+kk, 45 m2


Luxusní designový byt s prostornou terasou v oblíbené rezidenční části Prahy 5 - Malvazinky. Tento elegantní slunný byt byl dokončen ve vysokém standardu s použitím velmi kvalitních materiálů. Vybavení bytu zhotovené na míru je součástí kupní ceny.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury designed flat with spacious terrace in a sought after residential part of Prague 5 - Malvazinky. This elegant sunny flat of high standard of completion using the top quality materials. Custom made equipment is part of the purchase price.

More information >>


Velmi pěkný světlý byt 2+1 jen pár kroků od I.P.Pavlova. Skvělá a velmi žádaná lokalita v centru města. Kompletní rekonstrukce bytu proběhla před 2 lety. Vysoké stropy, vestavěné skříně, možnost využívat společnou zahradu v klidném vnitrobloku.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Very nice bright flat 2+1 just a few steps from I.P.Pavlova. Excellent and very desirable location in the city center. Flat was completely reconstructed 2 years ago. High ceilings, built-in wardrobes, possible to use the common garden in the tranquil courtyard.

More information >>

 


Slunný byt 2+kk s balkonem v příjemném projektu KOTI Hyacint v Praze 4 - Modřanech. Nadstandarní provedení bytu. Plně vybavená kuchyňská linka, vestavěné skříně. Veškeré vybavení bytu, garážové stání a sklep je součástí kupní ceny.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Sunny one-bedroom flat with balcony in a residential project KOTI Hyacint in Prague 4 - Modřany. Above standard finishing. Fully fitted kitchen, built-in wardrobes. All flat equipment, garage parking and cellar included in the purchase price.

More information >>

 


8.500.000 CZK,
property@hanex.cz


9.950.000 CZK,
reality@hanex.cz


6.990.000 CZK,
reality@hanex.cz

Praha 6 - Ruzyně, rodinný dům 4+1, 250 m2

Praha Západ, Horoměřice - 2+kk s balkonem

ICON PARK - Dubí u Kladna


Prostorný rodinný dům v klidné rezidenční části Prahy 6. Velmi dobře udržovaný dům nabízí 3-4 ložnice, 3 koupelny, garáž, kryté stání, zastřešenou terasu a zahradu poskytující naprosté soukromí. Plně klimatizovaný dům má 3 NP a suterén.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious family house in a tranquil residential part of Prague 6. This well-maintained house offers 3-4 bedrooms, 3 bathrooms, garage, covered parking space, roofed terrace and lovely garden that provides complete privacy. Fully air-conditioned house with 3 floors and a basement.

More information >>


Zcela nový dokončený byt 2+kk s balkonem, sklepem, garážovým stáním a druhým vyhrazeným parkovacím stáním před domem. Byt se nachází na dosah velkoměsta v rezidenčním projektu Višňovka v Horoměřicích. Vysoký standard dokončení. Příprava na kuchyňskou linku.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Completed brand new flat 2+kk with balcony, cellar, garage parking and another private outdoor parking space. Located in the proximity of the metropolis in the residential project Visnovka in Horomerice.High standard of completion. Preparation for kitchen.

More information >>

 


PROJEKT ICON PARK 

Nové moderní byty v perspektivní a strategické lokalitě kousek u Prahy. Projekt zahrnuje výstavbu 230 bytů s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk a další občanské vybavenosti. Probíhá prodej jednotek. Výstavba bude zahájena v roce 2022. Předpokládané dokončení 2025.

ICON PARK >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT ICON PARK

New modern flats in a perspective and strategic location close to Prague. The project will offer 230 flats with layouts 1+kk, 2+kk and 3+kk. All flats will have balcony or terrace. Construction will begin in 2022. Estimated completion 2025.

ICON PARK >>

 

 

 


28.900.000 CZK,
reality@hanex.cz


6.890.000 CZK,
frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 3.190.000 CZK,
frank@hanex.cz

Praha 10 - Záběhlice, byt 3+kk, 65 m2

Praha 5 - Smíchov, byt 2+kk, 43 m2

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA


Krásný slunný byt s balkonem s hezkým výhledem na Prahu. Byt je kompletně zařízený. Nábytek a vybavení je součástí kupní ceny - stačí se jen nastěhovat. Jednotka nabízí dostatek úložných prostor zhotovených na míru. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beautiful sunny flat with balcony with nice view. The flat is completely furnished. All furniture and equipment is part of the purchase price. Ready-to-move-in. Plenty of custom made storage space. 

More information >>


IHNED K NASTĚHOVÁNÍ - kompletně zařízený a vybavený podkrovní byt jen pár kroků od Smíchovského nádraží. Tichý klimatizovaný byt je orientovaný na jih do klidného vnitrobloku. Veškeré vybavení je součástí kupní ceny. K bytu náleží velký sklep. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

JUST BRING YOUR SUITCASE - completely furnished and equipped attic flat located just a few steps from the Smichovske nadrazi. This air-conditioned flat has south exposure and is facing the quiet courtyard. All furniture and equipment is part of the purchase price.

More information >>


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty 2+kk, 3+kk a 4+kk o velikosti 40-95 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. DOKONČENÉ BYTY NYNÍ V PRODEJI.

Horoměřice Budova D>>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Units with layouts 2+kk , 3+kk and 4+kk sizes from 40 to 95 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED FLATS FOR SALE NOW.

Horoměřice Building D>>


8.200.000 CZK,
property@hanex.cz


6.400.000 CZK,
reality@hanex.czfrank@hanex.cz

Praha - západ, Masečín, vila 10+1, 397 m2

Střední Čechy - Mezouň, pozemek 1.420 m2

Teplice - garáž


Prostorná prvorepubliková vila v nádherném a klidném prostředí v obci Hvozdy u Štěchovic, Praha - západ. Vila postavená v roce 1920 je po částečné rekonstrukci v roce 1999. Nemovitost má dvě podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepena. Velký rovinatý pozemek obklopený lesem poskytuje naprosté soukromí a klid k relaxaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice spacious villa in a picturesque and peaceful place in a village Hvozdy, close to Štěchovice, Prague -west. The villa built in 1920 was partly reconstructed in 1999. The property has two floors, attic and is partly basement. Large flat land surrounded by forest provides complete privacy and peace to relax.

More information >>


Rovinatý pozemek o velikosti 1.420 m2 v krásné a klidné chatové oblasti jen 12 minut jízdy od Zličína. Ideální místo pro rekreaci s krásnou přírodou v blízkém okolí. Na pozemku jsou dvě chaty, jedna je zcela použitelná. Místo je velice dobře dostupné autem i MHD.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Flat land of 1,420 m2 in a beautiiful and quiet cottage area just 12 minutes drive from Zličín. An ideal place for recreation with beautiful nature nearby. There are two cottages standing on the plot, one is completely usable. The place ie very well accessible by car and public transport. 

More information >>

 


Nabízíme na prodej garáž o velikosti 21 m2 v osobním vlastnictví v Teplicích - Řetenice. Garáž je vyklizená a ihned k dispozici. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

We offer for sale a garage of 21 m2 in town Teplice - Řetenice. Private ownership. The garage is empty and ready to be used.

More information >>


Cena na vyžádání / Price upon request,
frank@hanex.cz


3.990.000 CZK,
property@hanex.cz


249.000 CZK,
frank@hanex.cz

Praha 1 - Truhlářská, byt 3+kk, 100 m2

Praha 5 - Kroftova, 4+1, 182 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Luxusní částečně zařízený byt 3+kk jen pár kroků od nákupní centra Palladium. Funkční krb v obývacím pokoji, klimatizace v celém bytě a parkování přímo v domě vám zpříjemní pohodlné a moderní bydlení v historickém centru Prahy.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury partly furnished flat 3+kk just a few steps from the shopping center Palladium. The functional fireplace in the living room, air-conditioning in the whole flat and parking right in the building will provide you the comfortable and modern living in the historical center of Prague.

More information >>

 


Atypický luxusně provedený mezonet 4+1 v atraktivní lokalitě jen pár kroků od Malé Strany. Interiér nabízí prostorný obývací pokoj s krbem, plně vybanou kuchyň, 3 ložnice, 2 koupelny a saunu. Nadstadardně řešené vestavěné skříně na míru. Klimatizace.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Atypical luxury maisonette 4+1 in an attractive location just a few steps from Lesser Town. The interior offers a spacious living room with a fireplace, a fully fitted kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms and a sauna. Custom made built-in wardrobes. Air-conditioning.

More information >>

 


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 

 

 


43.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


65.000 CZK/měs./month,
reality@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.