HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 06/2022

Praha 5 - Malvazinky, 1+kk s terasou, 96 m2

Praha 6 - Ruzyně, rodinný dům 4+1, 250 m2

Praha Západ, Horoměřice - 2+kk s balkonem


Luxusní designový byt s prostornou terasou v oblíbené rezidenční části Prahy 5 - Malvazinky. Tento elegantní slunný byt byl dokončen ve vysokém standardu s použitím velmi kvalitních materiálů. Vybavení bytu zhotovené na míru je součástí kupní ceny.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury designed flat with spacious terrace in a sought after residential part of Prague 5 - Malvazinky. This elegant sunny flat of high standard of completion using the top quality materials. Custom made equipment is part of the purchase price.

More information >>


Prostorný rodinný dům v klidné rezidenční části Prahy 6. Velmi dobře udržovaný dům nabízí 3-4 ložnice, 3 koupelny, garáž, kryté stání, zastřešenou terasu a zahradu poskytující naprosté soukromí. Plně klimatizovaný dům má 3 NP a suterén.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious family house in a tranquil residential part of Prague 6. This well-maintained house offers 3-4 bedrooms, 3 bathrooms, garage, covered parking space, roofed terrace and lovely garden that provides complete privacy. Fully air-conditioned house with 3 floors and a basement.

More information >>


Zcela nový dokončený byt 2+kk s balkonem, sklepem, garážovým stáním a druhým vyhrazeným parkovacím stáním na pozemku u domu. Byt se nachází na dosah velkoměsta v rezidenčním projektu Višňovka v Horoměřicích. Vysoký standard dokončení. Příprava na kuchyňskou linku.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Completed brand new flat 2+kk with balcony, cellar, garage parking and another privated outdoor parking space. Located in the proximity of the metropolis in the residential project Visnovka in Horomerice.Hight standard of completion. Preparation for kitchen.

More information >>

 


8.500.000 CZK,
property@hanex.cz


28.900.000 CZK,
reality@hanex.cz


6.890.000 CZK,
frank@hanex.cz

ICON PARK - Dubí u Kladna

Praha 10 - Záběhlice, byt 3+kk, 65 m2

Praha 5 - Smíchov, byt 2+kk, 43 m2


PROJEKT ICON PARK 

Nové moderní byty v perspektivní a strategické lokalitě kousek u Prahy. Projekt zahrnuje výstavbu 230 bytů s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk a další občanské vybavenosti. Probíhá prodej jednotek. Výstavba bude zahájena v roce 2022. Předpokládané dokončení 2025.

ICON PARK >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT ICON PARK

New modern flats in a perspective and strategic location close to Prague. The project will offer 230 flats with layouts 1+kk, 2+kk and 3+kk. All flats will have balcony or terrace. Construction will begin in 2022. Estimated completion 2025.

ICON PARK >>

 

 

 


Krásný slunný byt s balkonem s hezkým výhledem na Prahu na prodej/pronájem. Byt je kompletně zařízený. Nábytek a vybavení je součástí kupní ceny - stačí se jen nastěhovat. Jednotka nabízí dostatek úložných prostor zhotovených na míru. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beautiful sunny flat with balcony with nice view for sale/rent. The flat is completely furnished. All furniture and equipment is part of the purchase price. Ready-to-move-in. Plenty of custom made storage space. 

More information >>


IHNED K NASTĚHOVÁNÍ - kompletně zařízený a vybavený podkrovní byt jen pár kroků od Smíchovského nádraží. Tichý klimatizovaný byt je orientovaný na jih do klidného vnitrobloku. Veškeré vybavení je součástí kupní ceny. K bytu náleží velký sklep. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

JUST BRING YOUR SUITCASE - completely furnished and equipped attic flat located just a few steps from the Smichovske nadrazi. This air-conditioned flat has south exposure and is facing the quiet courtyard. All furniture and equipment is part of the purchase price.

More information >>


Ceny od / Prices from 3.190.000 CZK,
frank@hanex.cz


8.200.000 CZK,
property@hanex.cz


6.800.000 CZK,
reality@hanex.cz

Praha 8 - Troja, byt 2+kk, 38 m2

Praha 5 - Rezidence Erbenova

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA


Slunný byt s balkonem s úžasným panoramatickým výhledem na Prahu. Úpravou dispozice vznikl útulný byt s oddělenou ložnicí. Byt v 6. patře rezidenčního domu s vlastní ostrahou. Velmi žádaná lokalita s výborným dopravním spojením do centra.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Sunny flat with balcony with amazing panoramic view of Prague. The original studio has been converted to the flat with separate bedroom. Unit is situated on the 6th floor of residential building with private security service. South after location with excellent connection to city center.

More information >>

 

 


"ERBENOVA REZIDENCE - dokonalý luxus na exkluzivní adrese!". 23 luxusních jednotek rozmístěných do unikátního architektonického návrhu s terasami a výhledy. Elegantní a nadčasová rezidence nabízí prémiové byt od 1+kk až po 5+kk. Předpokládané dokončení - prosinec 2022. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

"ERBENOVA RESIDENCE - perfect luxury on exclusive address!" 23 luxurious units in a unique architectural concept with terraces and roof gardens providing generous space for amazing views of Prague. Elegant and timeless residence offers premium units from studios to spacious five-room apartments. Estimated completion - December 2022.

More information >>

 


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty 2+kk, 3+kk a 4+kk o velikosti 40-95 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. DOKONČENÉ BYTY NYNÍ V PRODEJI.

Horoměřice Budova D>>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Units with layouts 2+kk , 3+kk and 4+kk sizes from 40 to 95 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED FLATS FOR SALE NOW.

Horoměřice Building D>>


4.990.000 CZK,
reality@hanex.cz


Ceny od 7.490.000 CZK,
frank@hanex.czfrank@hanex.cz

Praha - západ, Masečín, vila 10+1, 397 m2

Praha východ, FOREST VIEWS Dařbož

Střední Čechy - Mezouň, pozemek 1.420 m2


Prostorná prvorepubliková vila v nádherném a klidném prostředí v obci Hvozdy u Štěchovic, Praha - západ. Vila postavená v roce 1920 je po částečné rekonstrukci v roce 1999. Nemovitost má dvě podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepena. Velký rovinatý pozemek obklopený lesem poskytuje naprosté soukromí a klid k relaxaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice spacious villa in a picturesque and peaceful place in a village Hvozdy, close to Štěchovice, Prague -west. The villa built in 1920 was partly reconstructed in 1999. The property has two floors, attic and is partly basement. Large flat land surrounded by forest provides complete privacy and peace to relax.

More information >>


PROJEKT FOREST VIEWS - RODINNÉ DOMY

Moderní designový domov s přírodou za okny a Prahou na dosah. Projekt zahrnuje výstavbu 115 nových domů s dispozicemi 3+kk, 4+kk a 5+kk. Užitná plocha domů od 71,8 m2 do 122 m2. Vysoký standard dokončení. Předpokládané dokončení 1. etapy - 3. čtvrtletí 2023. 

FOREST VIEWS Dařbož

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT FOREST VIEWS - FAMILY HOUSES

Modern design homes with nature behind the windows and Prague within easy reach. The project will offer 115 new houses with layout 3+kk, 4+kk and 5+kk. Usable area from 71.8 m2 to 122 m2. High standard of completion. Expected completion of the 1st stage - 3.Q 2023.

FOREST VIEWS Dařbož

 


Rovinatý pozemek o velikosti 1.420 m2 v krásné a klidné chatové oblasti jen 12 minut jízdy od Zličína. Ideální místo pro rekreaci s krásnou přírodou v blízkém okolí. Na pozemku jsou dvě chaty, jedna je zcela použitelná. Místo je velice dobře dostupné autem i MHD.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Flat land of 1,420 m2 in a beautiiful and quiet cottage area just 12 minutes drive from Zličín. An ideal place for recreation with beautiful nature nearby. There are two cottages standing on the plot, one is completely usable. The place ie very well accessible by car and public transport. 

More information >>

 


Cena na vyžádání / Price upon request,
frank@hanex.cz


Ceny od 8.135.000 CZK,
frank@hanex.cz


3.990.000 CZK,
property@hanex.cz

Teplice - garáž

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Nabízíme na prodej garáž o velikosti 21 m2 v osobním vlastnictví v Teplicích - Řetenice. Garáž je vyklizená a ihned k dispozici. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

We offer for sale a garage of 21 m2 in town Teplice - Řetenice. Private ownership. The garage is empty and ready to be used.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 

 

 


279.000 CZK,
frank@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.