HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

 

Newsletter 12/2021

Praha východ, FOREST VIEWS Dařbož

Praha - západ, Masečín, vila 10+1, 397 m2

Jižní Čechy - Písek, pozemky na prodej


PROJEKT FOREST VIEWS - RODINNÉ DOMY

Moderní designový domov s přírodou za okny a Prahou na dosah. Projekt zahrnuje výstavbu 115 nových domů s dispozicemi 3+kk, 4+kk a 5+kk. Užitná plocha domů od 71,8 m2 do 122 m2. Vysoký standard dokončení. Předpokládané dokončení 1. etapy - 3. čtvrtletí 2023. 

FOREST VIEWS Dařbož

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT FOREST VIEWS - FAMILY HOUSES

Modern design homes with nature behind the windows and Prague within easy reach. The project will offer 115 new houses with layout 3+kk, 4+kk and 5+kk. Usable area from 71.8 m2 to 122 m2. High standard of completion. Expected completion of the 1st stage - 3.Q 2023.

FOREST VIEWS Dařbož


Prostorná prvorepubliková vila v nádherném a klidném prostředí v obci Hvozdy u Štěchovic, Praha - západ. Vila postavená v roce 1920 je po částečné rekonstrukci v roce 1999. Nemovitost má dvě podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepena. Velký rovinatý pozemek obklopený lesem poskytuje naprosté soukromí a klid k relaxaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice spacious villa in a picturesque and peaceful place in a village Hvozdy, close to Štěchovice, Prague -west. The villa built in 1920 was partly reconstructed in 1999. The property has two floors, attic and is partly basement. Large flat land surrounded by forest provides complete privacy and peace to relax.

More information >>


Bývalá venkovská usedlost určená k demolici s přilehlými pozemky o celkové ploše 4.390 m2. Nemovitost je situována v samém centru malebné jihočeské vesnice v blízkosti Písku. K dispozici architektonická studie zahrnující výstavbu bytové rezidence se 48 malometrážními byty. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Former rural homestead intended for demolition and adjacent lands of total area 4,390 m2. The property is situated right in the center of picturesque village close to the Písek. Architectural study offers construction of a residential complex with 48 small flats.

More information >>

 

 


Ceny od 7.178.988 CZK,
frank@hanex.cz


14.500.000 CZK,
frank@hanex.cz


3.500 CZK/m2,
property@hanex.cz

Praha 9 - K Paloučku, 2+kk s terasou, 55 m2

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha 5 - Smíchov, 3+kk se střešní terasou, 150 m2


Krásný byt 2+kk o velikosti 55 m2 s velkou terasou 24 m2 v komorním rezidenčním projektu Krásné Počernice. Moderní pojetí prostoru s důrazem na detail, zdařilé spojení komfortu a desighnu otevírá dveře pro nadčasové bydlení. Ihned k nastěhování.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beautifull one-bedroom flat of 55 m2 with a large terrace of 24 m2 in a residential project Krásné Počernice. The modern concept of space with an emphasis on detail, a successful combination of comfort and design opens the door for timeless living. Ready-to-move-in flat.

More information >>

 


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty 2+kk, 3+kk a 4+kk o velikosti 47-107 m2. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. V PRODEJI I DOKONČENÉ BYTY.

BUDOVA A

BUDOVA B

BUDOVA E+F

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Actually for sale flats 2+kk, 3+kk, 4+kk sizes from 47 to 107 m2. Each unit has parking space and cellar. COMPLETED FLATS FOR SALE NOW.

BUILDING A

BUILDING B

 

Luxusní loftový byt se střešní terasou poskytující jedinečný panoramatický výhled na Prahu. Vybavení nejvyšší kvality. Prostorná terasa se vzrostlými keři, posezením a grilem. K jednotce náleží 2 venkovní krytá parkovací stání. Tento originální prostor lze pronajmout i jako kancelář.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury loft with roof terrace providing amazing panoramic view of Prague. Top quality equipment. Spacious terrace with mature shrubs, relaxation and BBQ zone. Two outdoor covered parking spaces available. This original space can also be used as an office. 

More information >>

 


7.500.000 CZK,
reality@hanex.cz


Ceny od 5.117.500 CZK,
frank@hanex.cz


75.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz

Praha 2 - Americká, byt 3+1, 90 m2

Praha 2 - Vyšehradská, byt 2+1, 55 m2

Praha 2 - Polská, 2+1, 45 m2


Užijte si klidné a pohodlné bydlení na Vinohradech. Hezký zařízený byt 3+1 ve 2. patře jen pár kroků od oblíbeného parku Grébovka. Byt má 2 samostatné ložnice, plně vybavenou kuchyň, koupelnu a praktickou komoru. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the tranquil and comfortable living in Vinohrady. Nice fully furnished flat 3+1 on the 2nd floor just a few steps from the popular Grebovka park. Flat has 2 separate bedrooms, fully fitted kitchen, bathroom and storage chamber. 

More information >>

 


Velmi hezký kompletně zařízený byt jen pár kroků od oblíbené náplavky na Rašínově nábřeží. Tento útulný byt ve 2. patře historické budovy nabízí možnost možnost příjemného a rovněž aktivního městského bydlení s vynikající dopravní dostupností. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Very nice completely furnished flat just few steps to a popular Vltava embankment. This cozy flat on the 2nd floor of a historic building offers the possibility of a comfortable and also active city living with excellent transport accessibility.

More information >>


Užijte si klidné bydlení ve vyhledávané lokalitě Vinohrad přímo naproti parku Riegrovy Sady. Částečně zařízený byt 2+1 s orientací na jih a do vnitrobloku. Široký výběr obchodů a služeb jen pár kroků od domu.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the quiet living in the sought-after location of Prague 2 - Vinohrady directly opposite the Riegrovy Sady Park. Partly furnished one-bedroom flat has a south exposure and is facing the quiet courtyard. Wide range of shops and services at your doorsteps.

More information >>


29.800 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


18.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


20.000 CZK/měs./month,
reality@hanex.cz

Praha 10 - Strašnice, 2+kk, 57 m2

P09 - Hloubětín, komerční prostory 1.600 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Krásný moderní byt s balkonem v komorní novostavbě na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Vysoká kvalita použitých materiálů. Klidné bydlení s výhledem do zeleně. K bytu náleží parkovací stání přímo v budově a sklep.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beatiful modern flat with balcony located on the borders of Vinohrady and Vršovice. Premium quality materials. Tranquil living with a nice view to greenery. Garage parking and cellar included in the price. 

More information >>


Polyfunkční objekt ke komerčnímu využití s vynikající dopravní dostupností. Celková užitná plocha 1.600 m2 nabízí kanceláře, prodejní plochy a sklady. V budově 2 nákladní výtahy. Možnost vykládky objemného nákladu. Parkování u objektu. Výborné napojení na městský okruh. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Multifunctional building for commercial use with excellent transport accessibility. The total usable area of 1,600 m2 offers offices, retail space and store rooms. There are 2 freight lifts in the building. Possibility of unloading bulky goods. Private outdoor parking. Excellent connection to the city circuit.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

25 let excelentních služeb na trhu nemovitostí v ČR

25 of Service Excellence in Real Estate Market in Czech

 

 

 

 


19.900 CZK/měs/month,
reality@hanex.cz


94 CZK/m2/měs./month,
frank@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.