HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 11/2021

Praha - západ, Masečín, vila 10+1, 397 m2

Střední Čechy, Hostomice - RD/family house

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA


Prostorná prvorepubliková vila v nádherném a klidném prostředí v obci Hvozdy u Štěchovic, Praha - západ. Vila postavená v roce 1920 je po částečné rekonstrukci v roce 1999. Nemovitost má dvě podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepena. Velký rovinatý pozemek obklopený lesem poskytuje naprosté soukromí a klid k relaxaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice spacious villa in a picturesque and peaceful place in a village Hvozdy, close to Štěchovice, Prague -west. The villa built in 1920 was partly reconstructed in 1999. The property has two floors, attic and is partly basement. Large flat land surrounded by forest provides complete privacy and peace to relax.

More information >>


Rodinný dům 4+1 s venkovním bazénem v malebném prostředí Brdské Vrchoviny ve Středních Čechách. Nemovitost nabízí klidné bydlení v naprostém soukromí s krásnou přírodou v okolí. Součástí prodeje je budova bývalé sodovkárny, která může být využita jako místo pro oslavy, galerii, dílnu nebo originální bydlení. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Family house 4+1 with outdoor swimming pool located in a picturesque surrounding of Brdy Highlands. The property offers tranquil living in a complete privacy with beautiful nature in the vicinity. The purchase price includes a building used as a soda factory, that can be turned out to a place for celebration, gallery, workshop or original living.

More information >>


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty 2+kk o velikosti 47-60 m2. Většina jednotek má terasu nebo balkon. Všechny jednotky mají parkovací stání a sklep. 

BUDOVA A

BUDOVA E+F

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Actually for sale flats 2+kk, sizes from 47 to 60 m2. Most units have a terrace or a balcony. Each unit has parking space and cellar. 

BUILDING A

 

14.500.000 CZK


9.900.000 CZK,
property@hanex.czfrank@hanex.cz

Praha 5 - Smíchov, 3+kk se střešní terasou, 150 m2

Praha 2 - Americká, byt 3+1, 90 m2

Praha 9 - Kytlická, 2+kk, 56 m2


Luxusní loftový byt se střešní terasou poskytující jedinečný panoramatický výhled na Prahu. Vybavení nejvyšší kvality. Prostorná terasa se vzrostlými keři, posezením a grilem. K jednotce náleží 2 venkovní krytá parkovací stání. Tento originální prostor lze pronajmout i jako kancelář.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury loft with roof terrace providing amazing panoramic view of Prague. Top quality equipment. Spacious terrace with mature shrubs, relaxation and BBQ zone. Two outdoor covered parking spaces available. This original space can also be used as an office. 

More information >>

 


Užijte si klidné a pohodlné bydlení na Vinohradech. Hezký zařízený byt 3+1 ve 2. patře jen pár kroků od oblíbeného parku Grébovka. Byt má 2 samostatné ložnice, plně vybavenou kuchyň, koupelnu a praktickou komoru. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the tranquil and comfortable living in Vinohrady. Nice fully furnished flat 3+1 on the 2nd floor just a few steps from the popular Grebovka park. Flat has 2 separate bedrooms, fully fitted kitchen, bathroom and storage chamber. 

More information >>

 


Kompletně zařízený byt 2+kk s balkonem a garážovým stáním. Tento velmi světlý a prostorný byt se nachází v posledním patře novostavby. Plně vybavená moderní kuchyňská linka se snídaňovým barem. Jednotka má praktickou šatnu.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Completely furnished one-bedroom flat with balcony and garage parking. This bright and spacious flat is situated on the top floor of residential building. Fully fitted modern kitchenette with breakfast bar. Unit has a walk-in wardrobe.

More information >>

 


75.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


29.800 CZK/měs./month,
property@hanex.cz


14.500 CZK/měs./month,
property@hanex.cz

Praha 10 - Strašnice, 2+kk, 57 m2

P09 - Hloubětín, komerční prostory 1.600 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Krásný moderní byt s balkonem v komorní novostavbě na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Vysoká kvalita použitých materiálů. Klidné bydlení s výhledem do zeleně. K bytu náleží parkovací stání přímo v budově a sklep.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beatiful modern flat with balcony located on the borders of Vinohrady and Vršovice. Premium quality materials. Tranquil living with a nice view to greenery. Garage parking and cellar included in the price. 

More information >>


Polyfunkční objekt ke komerčnímu využití s vynikající dopravní dostupností. Celková užitná plocha 1.600 m2 nabízí kanceláře, prodejní plochy a sklady. V budově 2 nákladní výtahy. Možnost vykládky objemného nákladu. Parkování u objektu. Výborné napojení na městský okruh. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Multifunctional building for commercial use with excellent transport accessibility. The total usable area of 1,600 m2 offers offices, retail space and store rooms. There are 2 freight lifts in the building. Possibility of unloading bulky goods. Private outdoor parking. Excellent connection to the city circuit.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

25 let excelentních služeb na trhu nemovitostí v ČR

25 of Service Excellence in Real Estate Market in Czech

 

 

 

 


20.500 CZK/měs/month,
reality@hanex.cz


94 CZK/m2/měs./month,
frank@hanex.cz


Praha 5 - U Poštovky, 3+kk, 84 m2


Moderní prostorný byt v 1.patře rezidenčního domu. Komplentě zařízeno vč. nádobí - stačí se jen nastěhovat. Jednotka nabízí dvě samostatné ložnice s vlastními šatnami, dvě koupelny, novou kuchyňskou linku a dostatek úložných prostor. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Modern spacious flat on the 1st floor of residential building. Completely furnished - just bring your suitcase. The unit offers two separate bedrooms with walk-in wardrobes, two bathrooms, new kitchen and plenty of storage space.

More information >>

 


17.900 CZK/měs./month,
frank@hanex.cz

HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.