HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 09/2021

Praha - západ, Masečín, vila 10+1, 397 m2

Střední Čechy, Hostomice - RD/family house

Praha 5 - Rezidence Erbenova


Prostorná prvorepubliková vila v nádherném a klidném prostředí v obci Hvozdy u Štěchovic, Praha - západ. Vila postavená v roce 1920 je po částečné rekonstrukci v roce 1999. Nemovitost má dvě podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepena. Velký rovinatý pozemek obklopený lesem poskytuje naprosté soukromí a klid k relaxaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice spacious villa in a picturesque and peaceful place in a village Hvozdy, close to Štěchovice, Prague -west. The villa built in 1920 was partly reconstructed in 1999. The property has two floors, attic and is partly basement. Large flat land surrounded by forest provides complete privacy and peace to relax.

More information >>


Rodinný dům 4+1 s venkovním bazénem v malebném prostředí Brdské Vrchoviny ve Středních Čechách. Nemovitost nabízí klidné bydlení v naprostém soukromí s krásnou přírodou v okolí. Součástí prodeje je budova bývalé sodovkárny, která může být využita jako místo pro oslavy, galerii, dílnu nebo originální bydlení. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Family house 4+1 with outdoor swimming pool located in a picturesque surrounding of Brdy Highlands. The property offers tranquil living in a complete privacy with beautiful nature in the vicinity. The purchase price includes a building used as a soda factory, that can be turned out to a place for celebration, gallery, workshop or original living.

More information >>


"ERBENOVA REZIDENCE - dokonalý luxus na exkluzivní adrese!". 21 luxusních jednotek rozmístěných do unikátního architektonického návrhu s terasami a výhledy. Elegantní a nadčasová rezidence nabízí prémiové byt od 1+kk až po 5+kk. Předpokládané dokončení 3. čtvrtletí 2022. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

"ERBENOVA RESIDENCE - perfect luxury on exclusive address!" 21 luxurious units in a unique architectural concept with terraces and roof gardens providing generous space for amazing views of Prague. Elegant and timeless residence offers premium units from studios to spacious five-room apartments. Estimated completion - 3Q 2022.

More information >>

 


14.500.000 CZK


9.900.000 CZK,
property@hanex.cz


Ceny od / Prices from 22.590.000 CZK,
frank@hanex.cz

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha 4 - Opatov, byt 3+1, 70 m2

Praha 5 - Malvazinky, 4+1, 97 m2


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta. K dispozici byty 2+kk o velikosti 40-65 m2 a komerční prostory o velikosti 81 - 291 m2. Většina jednotek má terasu nebo balkon. Všechny prostory mají parkovací stání a sklep. 

BUDOVA B+D

BUDOVA E+F

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis. Actually for sale flats 2+kk, sizes from 46 to 65 m2 and commercial spaces ranging from 81 to 291 m2. Most units have a terrace or a balcony. Each unit has parking space and cellar. 

 

Světlý zařízený byt se zasklenou lodžií. Byt se nachází ve 2. patře malého bytového domu v blízkosti metra C - Opatov. Byt nabízí pěkné výhledy do zeleně. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright furnished flat with a glassed loggia. Unit is situated on the 2nd floor of a small apartment building. Nice views to greenery. Metro station C - Opatov nearby. 

More information >>

 


Prostorný byt 4+1 se dvěma balkony s krásnými výhledy do okolí. Byt po celkové rekonstrukci se nachází ve vile v úžasné lokalitě Malvazinek. Rychlé spojení do centra na Andělu. Vhodné i pro spolubydlení.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious flat 4+1 with two balconies providing beautiful views to greenery. Completely reconstructed flat is situated in a villa in amazing part of Prague 5 - Malvazinky. Quick and easy connection to Andel city center. Also suitable for roomates.

More information >>

 frank@hanex.cz


6.250.000 CZK,
reality@hanex.cz


28.000 CZK/měs./month,
property@hanex.cz

Praha 10 - Strašnice, 2+kk, 57 m2

P09 - Hloubětín, komerční prostory 1.600 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Krásný moderní byt s balkonem v komorní novostavbě na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Vysoká kvalita použitých materiálů. Klidné bydlení s výhledem do zeleně. K bytu náleží parkovací stání přímo v budově a sklep.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beatiful modern flat with balcony located on the borders of Vinohrady and Vršovice. Premium quality materials. Tranquil living with a nice view to greenery. Garage parking and cellar included in the price. 

 

More information >>


Polyfunkční objekt ke komerčnímu využití s vynikající dopravní dostupností. Celková užitná plocha 1.600 m2 nabízí kanceláře, prodejní plochy a sklady. V budově 2 nákladní výtahy. Možnost vykládky objemného nákladu. Parkování u objektu. Výborné napojení na městský okruh. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Multifunctional building for commercial use with excellent transport accessibility. The total usable area of 1,600 m2 offers offices, retail space and store rooms. There are 2 freight lifts in the building. Possibility of unloading bulky goods. Private outdoor parking. Excellent connection to the city circuit.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

25 let excelentních služeb na trhu nemovitostí v ČR

25 of Service Excellence in Real Estate Market in Czech

 

 

 

 


21.000 CZK/měs/month,
reality@hanex.cz


94 CZK/m2/měs./month,
frank@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.