HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 07/2021

Praha - západ, Masečín, vila 10+1, 397 m2

Praha 1 - Staré Město, 3+1, 126 m2

Praha 4 - Nusle, byt 3+kk, 106 m2


Prostorná prvorepubliková vila v nádherném a klidném prostředí v obci Hvozdy u Štěchovic, Praha - západ. Vila postavená v roce 1920 je po částečné rekonstrukci v roce 1999. Nemovitost má dvě podlaží, obytné podkroví a je částečně podsklepena. Velký rovinatý pozemek obklopený lesem poskytuje naprosté soukromí a klid k relaxaci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice spacious villa in a picturesque and peaceful place in a village Hvozdy, close to Štěchovice, Prague -west. The villa built in 1920 was partly reconstructed in 1999. The property has two floors, attic and is partly basement. Large flat land surrounded by forest provides complete privacy and peace to relax.

More information >>


Zažijte kouzlo bydlení v samém srdci historického centra Prahy. Velmi hezký, klidný a kompletně zařízený byt ve 3. patře historické budovy. Byt nabízí příjemné posezení na pavlači s orientací do vnitrobloku.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the magic living right in the heart of the historical center of Prague. Very nice, tranquill and completely furnished flat on the 3rd floor of historical building. Flat has a balcony that offers pleasant space to relaxation. 

More information >>


Světlý byt 3+1 se třemi balkony, sklepem a prostorným parkovacím stáním. Jednotka se nachází ve 3. patře novostavby z roku 2011 v klidné rezidenční části Nuslí. Plně vybavená kuchyňská linka na míru. Dostatek úložného prostoru ve vestavěných skříních. Vybavení bytu je součástí kupní ceny.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright flat 3+kk with three balconies, cellar and spacious parking space. Unit is situated on the 3rd floor of residential building from 2011. Fully fitted custom made kitchen. Plenty of storage space in built-in wardrobes. Flat equipment is included in the purchase price.

More information >>

 

 


14.500.000 CZK


23.300.000 CZK, property@hanex.cz


12.900.000 CZK, reality@hanex.cz

Severní Kypr - GRAND SAPPHIRE RESORT, prodej apartmánů/apartments for sale

Nákup nemovitosti v USA / Buying property in USA

Praha 5 - Rezidence Erbenova


Nepromeškejte příležitost stát se majitelem jednoho z apartmánů v Grand Sapphire Resort, největším a nejkrásnějším projektu na Severním Kypru. Pestrá nabídka luxusních apartmánů na atraktivním místě Iskele - Long Beach. Probíhá výstavba projektu. Předpokládané dokončení 1. etapy - září 2022.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Don´t miss this opportunity to become the owner of one of the apartments in Grand Sapphire Resort, the largest and most beautiful project in Northern Cyprus. Wide range of luxury apartments in an attractive location of Iskele - Long Beach. Construction in progress. Expected completion of the 1st  stage - September 2022.

More information >>

 


INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Nabízíme služby realitní kanceláře pro nákup Vámi požadovaných nemovitostí v USA, včetně možnosti získání investorských víz.

▪ ▪ ▪ ▪

INVESTMENT OPPORTUNITY

We offer real estate services for buying your desired property in the USA, including the possibilitiy of obtaining investor visas.

 

 


"ERBENOVA REZIDENCE - dokonalý luxus na exkluzivní adrese!". 21 luxusních jednotek rozmístěných do unikátního architektonického návrhu s terasami a výhledy. Elegantní a nadčasová rezidence nabízí prémiové byt od 1+kk až po 5+kk. Předpokládané dokončení 3. čtvrtletí 2022. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

"ERBENOVA RESIDENCE - perfect luxury on exclusive address!" 21 luxurious units in a unique architectural concept with terraces and roof gardens providing generous space for amazing views of Prague. Elegant and timeless residence offers premium units from studios to spacious five-room apartments. Estimated completion - 3Q 2022.

More information >>

 


Ceny od / Prices from 1.587.000 CZK, realestate@hanex.cz


frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 22.590.000 CZK, frank@hanex.cz

Praha 4 - Opatov, byt 3+1, 70 m2

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha 5 - U Dívčích hradů, 4+kk, 97 m2


Světlý zařízený byt se zasklenou lodžií. Byt se nachází ve 2. patře malého bytového domu v blízkosti metra C - Opatov. Byt nabízí pěkné výhledy do zeleně. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright furnished flat with a glassed loggia. Unit is situated on the 2nd floor of a small apartment building. Nice views to greenery. Metro station C - Opatov nearby. 

More information >>

 


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta poskytne pestrou nabídku bytů od žádaných 2+kk až po prostorné 4+kk, velikost od 40 do 117 m2. Většina jednotek má terasu nebo balkon. Všechny byty mají parkovací stání a sklep. ZAHÁJEN PRODEJ BYTŮ Z BUDOVY F. 

BUDOVA B+D

BUDOVA E+F

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis will offer varied range of flats, from very desired 2+kk to spacious 4+kk, sizes from 40 to 117 m2. Most units have a terrace or a balcony. Each flat has parking space and cellar. FLATS FROM BUILDING F NOW FOR SALE. 

 

Krásný luxusně zařízený byt s balkonem poskytující panoramatický výhled na Prahu. Byt nabízí nadstandarně vybavenou kuchyňskou linku, 3 ložnice, 2 koupelny a prostornou šatnu. Vestavěný nábytek na míru. Součástí pronájmu dvě parkovací místa a sklep.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beautiful luxury furnished flat with a balcony providing a panoramic view of Prague. The flat has a fully fitted modern kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms and spacious walk-in wardrobe. Custom made furniture. Two parking spaces and cellar included in the rent.

More information >>

 


6.250.000 CZK, reality@hanex.cz


frank@hanex.cz


39.000 CZK/měs./month, reality@hanex.cz

Praha 5 - Malvazinky, 4+1, 97 m2

Praha 2 - Americká, 3+1, 90 m2

Praha 10 - Strašnice, 2+kk, 57 m2


Prostorný byt 4+1 se dvěma balkony s krásnými výhledy do okolí. Byt po celkové rekonstrukci se nachází ve vile v úžasné lokalitě Malvazinek. Rychlé spojení do centra na Andělu. Vhodné i pro spolubydlení.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious flat 4+1 with two balconies providing beautiful views to greenery. Completely reconstructed flat is situated in a villa in amazing part of Prague 5 - Malvazinky. Quick and easy connection to Andel city center. Also suitable for roomates.

More information >>

 


Užijte si klidné a pohodlné bydlení na Vinohradech. Hezký zařízený byt 3+1 ve 2. patře jen pár kroků od oblíbeného parku Grébovka. Byt má 2 samostatné ložnice, plně vybavenou kuchyň, koupelnu a praktickou komoru. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the tranquil and comfortable living in Vinohrady. Nice fully furnished flat 3+1 on the 2nd floor just a few steps from the popular Grebovka park. Flat has 2 separate bedrooms, fully fitted kitchen, bathroom and storage chamber. 

More information >>


Krásný moderní byt s balkonem v komorní novostavbě na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Vysoká kvalita použitých materiálů. Klidné bydlení s výhledem do zeleně. K bytu náleží parkovací stání přímo v budově a sklep.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beatiful modern flat with balcony located on the borders of Vinohrady and Vršovice. Premium quality materials. Tranquil living with a nice view to greenery. Garage parking and cellar included in the price. 

 

More information >>


29.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


24.500 CZK/měs./month, property@hanex.cz


21.000 CZK/měs/month, reality@hanex.cz

P09 - Hloubětín, komerční prostory 1.600 m2

Praha 7 - Holešovice, komerční prostory

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Polyfunkční objekt ke komerčnímu využití s vynikající dopravní dostupností. Celková užitná plocha 1.600 m2 nabízí kanceláře, prodejní plochy a sklady. V budově 2 nákladní výtahy. Možnost vykládky objemného nákladu. Parkování u objektu. Výborné napojení na městský okruh. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Multifunctional building for commercial use with excellent transport accessibility. The total usable area of 1,600 m2 offers offices, retail space and store rooms. There are 2 freight lifts in the building. Possibility of unloading bulky goods. Private outdoor parking. Excellent connection to the city circuit.

More information >>


Pronájem kancelářských a skladovacích prostor v lukrativní lokalitě Holešovic. Flexibilní možnosti pronájmu různých velikostí komerčních prostor. Areál s vlastní recepcí. Možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Office and storage spaces for rent in a lucrative location of Prague 7 - Holešovice. Flexible rental options for various size of commercial space. Complex with reception desk. Possibility to rent a parking space in the courtyard.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 


94 CZK/m2/měs./month, frank@hanex.cz


270 CZK/m2/měs./month, frank@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.