HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 06/2021

Praha 1 - Staré Město, 3+1, 126 m2

Severní Kypr - GRAND SAPPHIRE RESORT, prodej apartmánů/apartments for sale

Nákup nemovitosti v USA / Buying property in USA


Zažijte kouzlo bydlení v samém srdci historického centra Prahy. Velmi hezký, klidný a kompletně zařízený byt ve 3. patře historické budovy. Byt nabízí příjemné posezení na pavlači s orientací do vnitrobloku.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the magic living right in the heart of the historical center of Prague. Very nice, tranquill and completely furnished flat on the 3rd floor of historical building. Flat has a balcony that offers pleasant space to relaxation. 

More information >>


Nepromeškejte příležitost stát se majitelem jednoho z apartmánů v Grand Sapphire Resort, největším a nejkrásnějším projektu na Severním Kypru. Pestrá nabídka luxusních apartmánů na atraktivním místě Iskele - Long Beach. Probíhá výstavba projektu. Předpokládané dokončení 1. etapy - září 2022.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Don´t miss this opportunity to become the owner of one of the apartments in Grand Sapphire Resort, the largest and most beautiful project in Northern Cyprus. Wide range of luxury apartments in an attractive location of Iskele - Long Beach. Construction in progress. Expected completion of the 1st  stage - September 2022.

More information >>

 


INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Nabízíme služby realitní kanceláře pro nákup Vámi požadovaných nemovitostí v USA, včetně možnosti získání investorských víz.

▪ ▪ ▪ ▪

INVESTMENT OPPORTUNITY

We offer real estate services for buying your desired property in the USA, including the possibilitiy of obtaining investor visas.

 

 


23.300.000 CZK, property@hanex.cz


Ceny od / Prices from 1.587.000 CZK, realestate@hanex.cz


frank@hanex.cz

Praha 4 - Nusle, byt 3+kk, 106 m2

Praha 5 - Rezidence Erbenova

Praha 4 - Opatov, byt 3+1, 70 m2


Světlý byt 3+1 se třemi balkony, sklepem a prostorným parkovacím stáním. Jednotka se nachází ve 3. patře novostavby z roku 2011 v klidné rezidenční části Nuslí. Plně vybavená kuchyňská linka na míru. Dostatek úložného prostoru ve vestavěných skříních. Vybavení bytu je součástí kupní ceny.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright flat 3+kk with three balconies, cellar and spacious parking space. Unit is situated on the 3rd floor of residential building from 2011. Fully fitted custom made kitchen. Plenty of storage space in built-in wardrobes. Flat equipment is included in the purchase price.

More information >>

 

 


"ERBENOVA REZIDENCE - dokonalý luxus na exkluzivní adrese!". 21 luxusních jednotek rozmístěných do unikátního architektonického návrhu s terasami a výhledy. Elegantní a nadčasová rezidence nabízí prémiové byt od 1+kk až po 5+kk. Předpokládané dokončení 3. čtvrtletí 2022. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

"ERBENOVA RESIDENCE - perfect luxury on exclusive address!" 21 luxurious units in a unique architectural concept with terraces and roof gardens providing generous space for amazing views of Prague. Elegant and timeless residence offers premium units from studios to spacious five-room apartments. Estimated completion - 3Q 2022.

More information >>

 


Světlý zařízený byt se zasklenou lodžií. Byt se nachází ve 2. patře malého bytového domu v blízkosti metra C - Opatov. Byt nabízí pěkné výhledy do zeleně. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright furnished flat with a glassed loggia. Unit is situated on the 2nd floor of a small apartment building. Nice views to greenery. Metro station C - Opatov nearby. 

More information >>

 


12.900.000 CZK, reality@hanex.cz


Ceny od / Prices from 22.590.000 CZK, frank@hanex.cz


6.250.000 CZK, reality@hanex.cz

Praha 4 - Pankrác, byt 3+1, 80 m2

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha 5 - Smíchov, apartmány na pronájem


Pěkný byt 3+1 se zasklenou lodžií v blízkosti obchodního centra Chodov. Praktická dispozice bytu. Centrální chodba se vstupy do jednotlivých místností. Navíc je byt rozšířený o vstupní předsíň. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice 2-bedroom flat with glassed loggia in the vicinity of the Chodov shopping center. Flat has a central hallway wtih access to all rooms. In addition the flat is extended by an extra entrance hall. 

More information >>

 

 

 

 

 

 


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY 

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta poskytne pestrou nabídku bytů od žádaných 2+kk až po prostorné 4+kk, velikost od 40 do 117 m2. Většina jednotek má terasu nebo balkon. Všechny byty mají parkovací stání a sklep. ZAHÁJEN PRODEJ BYTŮ Z BUDOVY F. 

BUDOVA B+D

BUDOVA E+F

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis will offer varied range of flats, from very desired 2+kk to spacious 4+kk, sizes from 40 to 117 m2. Most units have a terrace or a balcony. Each flat has parking space and cellar. FLATS FROM BUILDING F NOW FOR SALE. 

 

Komfortní a útulné bydlení v maximální bezpečí a pohodlí ve stylu "all inclusive". Pronájem zařízených apartmánů v budově s recepcí. Možnost krátkodobého pronájmu. Ihned k nastěhování. 

1+kk >>

 

2+kk >>

 

▪ ▪ ▪ ▪

Comforting  and cozy living in a maximum safety and comfort inthe "all inclusive" style. Fully furnished apartments in building with recpetin desk. Short term rent possible. Ready to move in. 

1+kk >>

 

2+kk >>


7.200.000 CZK, reality@hanex.cz


frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 7.000 CZK/měs./month + utilities, property@hanex.cz

Praha 5 - Pod Kavalírkou, 3+kk, 82 m2

Praha 10 - Strašnice, 2+kk, 57 m2

Praha 5 - Křivatcová, 2+kk, 50 m2


Moderní bydlení v tichu zeleně, přesto v blízkosti centra na Andělu. Prosluněný zařízený byt s balkonem v 1. patře rezidence TALO Kavalírka. Kompletně zařízeno nábytkem. Parkovací stání a sklep v ceně.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

JUST BRING YOUR SUITCASE. Modern living close to Andel city center. Sunny fully furnished flat with balcony on the 1st floor or TALO  Kavalirka residence. Garage parking and cellar included in the price.

More information >>


Krásný moderní byt s balkonem v komorní novostavbě na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Vysoká kvalita použitých materiálů. Klidné bydlení s výhledem do zeleně. K bytu náleží parkovací stání přímo v budově a sklep.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beatiful modern flat with balcony located on the borders of Vinohrady and Vršovice. Premium quality materials. Tranquil living with a nice view to greenery. Garage parking and cellar included in the price. 

 

More information >>


Pěkný útulný byt 2+kk s balkonem a garážovým stáním v oblíbeném projektu KOIVU Zličín. Kompletně zařízený byt, stačí se jen nastěhovat. Rezidenční projekt umístěný v zeleni nabízí skvělé místo k relaxaci a váš každodenní restart. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice cozy one-bedroom flat with balcony and garage parking in a popular KOIVU Zličín residential project. Fully furnished flat - just bring your suitcase. Project is surrounded by greenery and offers a great place for relax and your daily restart.

More information >>

 

 

 

 


27.000 CZK/měs./month, reality@hanex.cz


21.000 CZK/měs/month, reality@hanex.cz


15.500 CZK/měs./month, reality@hanex.cz

P09 - Hloubětín, komerční prostory 1.600 m2

Praha 7 - Holešovice, komerční prostory

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Polyfunkční objekt ke komerčnímu využití s vynikající dopravní dostupností. Celková užitná plocha 1.600 m2 nabízí kanceláře, prodejní plochy a sklady. V budově 2 nákladní výtahy. Možnost vykládky objemného nákladu. Parkování u objektu. Výborné napojení na městský okruh. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Multifunctional building for commercial use with excellent transport accessibility. The total usable area of 1,600 m2 offers offices, retail space and store rooms. There are 2 freight lifts in the building. Possibility of unloading bulky goods. Private outdoor parking. Excellent connection to the city circuit.

More information >>


Pronájem kancelářských a skladovacích prostor v lukrativní lokalitě Holešovic. Flexibilní možnosti pronájmu různých velikostí komerčních prostor. Areál s vlastní recepcí. Možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Office and storage spaces for rent in a lucrative location of Prague 7 - Holešovice. Flexible rental options for various size of commercial space. Complex with reception desk. Possibility to rent a parking space in the courtyard.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 


94 CZK/m2/měs./month, frank@hanex.cz


270 CZK/m2/měs./month, frank@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.