HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 01/2021

Střední Čechy, Hobšovice - statek/farmhouse

Praha 3 - Žižkov, 4+kk, 182 m2

Praha 2 - Vinohrady, byt 3+1, 98 m2


Okouzlující rodinný dům / statek poskytující jedinečné stylové bydlení v malebné vesnici Hobšovice ve Středních Čechách. Statek se skládá z hlavního rodinného domu, velké stodoly a dalších budov se širokými možnostmi využití. Nemovitost usazena do nádherné upravené zahrady.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Charming farmhouse providing stylish living in a picturesque village of Hobšovice in Central Bohemia. The property consists of a main modernized family house, large barn and other side barns with a wide range of use. Set in a beautiful landscape garden. 

More information >>


Prostorný a velice vzdušný mezonetový byt s krásným výhledem na Prahu. Klidná rezidenční lokalita jen pár od náměstí Jiřího z Poděbrad. Součástí prodeje je samostatná garáž ve vnitrobloku. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious and airy maisonette with a beautiful view of Prague. Tranquil location just a few steps from Jiri z Podebrad square. Garage parking included in the price. 

More information >>

 

 


Luxusní byt na Královských Vinohradech přímo naproti parku Riegrovy sady. Světlý a prostorný byt v přízemí po kompletní rekonstrukci se zachováním původních prvků. Stylový nábytek je součástí kupní ceny. Byt na prodej/pronájem.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury ground floor flat in desired location of Vinohrady, right opposite the Riegrovy sady Park. Completely reconstructed bright and spacious flat has preserved original elements. The stylish furniture is included in the purchase price. Flat for sale/rent.

More information >>


10.900.000 CZK, frank@hanex.cz


16.900.000 CZK, reality@hanex.cz


13.990.000 CZK, 29.900 CZK/měs./month, property@hanex.cz

USA, Florida, Siesta Key - luxusní dům

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha 10 - Hostivař, byt 3+kk, 76 m2


BYDLENÍ V RÁJI! Velkolepý luxusní dům u světoznámé pláže Siesta Key na Floridě. Krásný moderní dům s obrovským bazénem obklopenými vzrostlými stromy v rozhlehlé zahradě. Přestavba dokončena v lednu 2020. Buďte první, kdo objeví kouzlo tohoto výjimečného domu. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

LIVING IN PARADISE! Spectacular luxury home just a minute from famouse Siesta Key Beach in Florida. Beautiful house with huge pool surrounded by mighty trees in the extensive garden. Totally remodeled as of January 2020. Be the first one to discover the glamour of this house.

More information >>


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta poskytne pestrou nabídku bytů od žádaných 2+kk až po prostorné 4+kk, velikost od 40 do 117 m2. Většina jednotek má terasu nebo balkon. Všechny byty mají parkovací stání a sklep. 

BUDOVA A+C

BUDOVA B+D

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis will offer varied range of flats, from very desired 2+kk to spacious 4+kk, sizes from 40 to 117 m2. Most units have a terrace or a balcony. Each flat has parking space and cellar. 

BUILDING A+C


Krásný byt s lodžií po velmi zdařilé kompletní rekonstrukci. Vše nové  - stačí se jen nastěhovat. Nadstandardní vybavení  - klimatizace, nová kuchyňská linka ve vysokém laku, vestavěné šatní skříně, moderní osvětlení pokojů. Vynikající lokalita v těsné blízkosti golfového hřiště Hostivař.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Beautiful two bedrooms flat with loggia after extensive reconstruction. All brand new equipment - ready-to-move-in flat. Above-standard equippment - air-conditioning, new kitchen, built-in wardrobes, modern lights. Excellent location close to golf course Hostivař. 

More information >>


1.495.000 USD, frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 3.392.500 CZK, frank@hanex.cz, www.hanex.cz


6.890.000 CZK, property@hanex.cz

Praha 9 - Kyje, 3+kk s terasou, 70 m2

Praha 1 - Staré Město, byt 3+1, 124 m2

Praha 3 - Žižkov, 4+kk s terasou, 169 m2


Slunný byt s vlastní terasou a zahrádkou ve zvýšeném přízemí komorního rezidenčního domu. Terasa je přístupná ze všech obytných místností a poskytuje příjemný prostor k relaxaci. Velká koupelna s podlahovým topením. Velkoformátová okna s předokenními žaluziemi.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Sunny flat with private terrace and garden on the upper ground floor of residential building. All rooms have walk-outs to the terrace that provides beautiful space for relaxation. Large bathroom with heated floors. Large windows with outdoor blinds.

More information >>


Prostorný světlý byt v samém srdci historického centra Prahy. Zařízený byt v koloniálním stylu s výhledem na Španělskou synagogu. Byt po rekonstrukci se zachováním původních prvků. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious bright flat located right in the heart of historical center of Prague. Colonial style furnished flat offers nice view of the Spanish synagoge. Flat after reconstruction with preserved original elements. 

More information >>


Elegantní slunný byt s terasou podél celého bytu poskytující jedinečné výhledy na Prahu. Byt v 5. (přeposledním) patře na okraji vilové zástavby. Ideální dispozice bytu s oddělenou obytnou a klidovou částí. V celém bytě praktické skříně zhotovené na míru. K bytu náleží 2 parkovací stání a velký sklep. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Elegant sunny flat with terrace along the entire flat offering unique views of Prague. Flat is situated on the 5th floor in a very tranquil residential area. Ideal layout with separate living and sleeping area. Custom made built-in cabinets throughout the whole flat. 2 parking spaces and large cellar included in the price.

More information >>


7.890.000 CZK, frank@hanex.cz


Cena na vyžádání / Price upon request, reality@hanex.cz


15.900.000 CZK, reality@hanex.cz

Praha 4 - Pankrác, 3+1, 80 m2

Praha 1 - Ostrovní, byty pronájem / flats for rent

Praha 2 - Korunní, pronájem restaurace / restaurant for rent


 

Pěkný byt 3+1 se zasklenou lodžií v blízkosti obchodního centra Chodov. Praktická dispozice bytu. Centrální chodba se vstupy do jednotlivých místností. Navíc je byt rozšířený o vstupní předsíň. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice 2-bedroom flat with glassed loggia in the vicinity of the Chodov shopping center. Flat has a central hallway wtih access to all rooms. In addition the flat is extended by an extra entrance hall. 

More information >>

 

 

 


Luxusní designové byty v historickém centru Prahy v blízkosti Národní třídy. Nadstandardně vybavené byty navržené přední českou návrhářkou Barborou Škorpilovou. Klimatizované jednotky v novostavbě komorního projektu vám poskytnou pohodlné moderní bydlení. 

Byt 2+kk s balkony >>

Byt 3+kk >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxurious designed flat in a historical center of Prague close to Narodni trida street. This above-standard equipped units were design by a famous Czech designer Barbora Škorpilová. Air-conditioning flats are part of a newly built project and offers comfortable modern living. 

Flat 2+kk with balconies >>

Flat 3+kk >>


Moderní stylová restaurace v samém srdci Vinohrad na pronájem. Prostor o velikosti 98 m2, s celkovou kapacitou cca 50 míst. Skvělá příležitost pro podnikání renomovaného podniku v perspektivní pražské lokalitě umožňující okamžitý provoz. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Modern stylish restaurant for rent right in the heart of Vinohrady. The space has a area of 98 m2 and capacity about 50 seats. Great opportunity for business of a renowned established company in a promising Prague location enabling immediate operation. 

More information >>

 

 

 


6.500.000 CZK, reality@hanex.cz


frank@hanex.cz


55.000 CZK/měs./month, realestate@hanex.cz

Praha 5 - Malvazinky, 1+kk s terasou, 48 m2

Poděbrady - 1+1, 65 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Luxusní zcela nový byt s velkou terasou čeká na svého prvního nájemce. Nadstandardní na míru zhotovené vybavení. Krásná lokalita Prahy 5 - Malvazinky v blízkosti centra Anděl. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Brand new luxury flat with spacious terrace is waiting for the first tenant. Above standard made -to-measure equipment. Very nice residential part of Prague 5 close to Andel city center. 

More information >>

 

 

 


Na srdce jsou Poděbrady. Útulný kompletně zařízený byt s balkonem přímo u kolonády. Příjemné a klidné bydlení v samém srdci úhledného lázeňského města. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

In the heart of Podebray right next to the spa colonnade we offer for rent nice and cozy flat with balcony. Fully furnished ready to move in flat. The neat spa town offers pleasant and tranquil living.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 


15.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


11.900 CZK/měs./month, frank@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.