HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 08/2020

USA, Florida, Bradenton - luxusní dům

Praha 1 - Staré Město, byt 3+1, 124 m2

Praha 2 - Vinohrady, byt 3+1, 98 m2


Luxusní vila s výhledem na jezírko v soukromém areálu Wild Oak Bay. Kompletně zařízeno - stačí si vzít jen svůj kufr a můžete si užívat fantastický životní styl na Floridě v Mexickém zálivu. Vila nabízí 2-3 ložnice, 2 koupelny, 2 terasy, garáž pro 2 auta. Vyhledávaná destinace.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury waterfront villa in a private resort Wild Oak Bay. Turnkey villa - just bring your suitcase and start enjoying the fantastic Florida lifestyle found here at Gulf of Mexico. Villa offers 2-3 bedrooms, 2 bathrooms, 2 terraces, double garage. Popular destination.

More information >>


Prostorný světlý byt v samém srdci historického centra Prahy. Zařízený byt v koloniálním stylu s výhledem na Španělskou synagogu. Byt po rekonstrukci se zachováním původních prvků. Byt na prodej i pronájem.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious bright flat located right in the heart of historical center of Prague. Colonial style furnished flat offers nice view of the Spanish synagoge. Flat after reconstruction with preserved original elements. Flat for sale/rent.

More information >>


Luxusní byt na Královských Vinohradech přímo naproti parku Riegrovy sady. Světlý a prostorný byt v přízemí po kompletní rekonstrukci se zachováním původních prvků. Stylový nábytek je součástí kupní ceny. Byt na prodej/pronájem.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury ground floor flat in desired location of Vinohrady, right opposite the Riegrovy sady Park. Completely reconstructed bright and spacious flat has preserved original elements. The stylish furniture is included in the purchase price. Flat for sale/rent.

More information >>


295.000 USD, frank@hanex.cz


Cena na vyžádání / Price upon request, reality@hanex.cz


14.490.000 CZK, 36.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz

Praha 5 - Rezidence Erbenova

Praha 5 - Stodůlky, 3+kk, 94 m2

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA


"ERBENOVA REZIDENCE - dokonalý luxus na exkluzivní adrese!". 21 luxusních jednotek rozmístěných do unikátního architektonického návrhu s terasami a výhledy. Elegantní a nadčasová rezidence nabízí prémiové byt od 1+kk až po 5+kk. Předpokládané dokončení 4. čtvrtletí 2021. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

"ERBENOVA RESIDENCE - perfect luxury on exclusive address!" 21 luxurious units in a unique architectural concept with terraces and roof gardens providing generous space for amazing views of Prague. Elegant and timeless residence offers premium units from studios to spacious five-room apartments. Estimated completion - 4Q 2021.

More information >>


Slunný byt se dvěma balkony, garážovým stáním a sklepem v komorní bytové rezidenci v Praze 5 - Stodůlkách. Byt má dvě samostatné ložnice a dvě koupelny. Nástěnná klimatizace v obou ložnicích. Garážové stání v ceně.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Sunny flat with two balconiec, garage parking and cellar in a small residence in Prague 5 - Stodůlky. The unit has two separate bedrooms and two bathrooms. Air-conditioning in both bedrooms. Garage parking included in the purchase price.

More information >>

 


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta poskytne pestrou nabídku bytů od žádaných 2+kk až po prostorné 4+kk, velikost od 40 do 117 m2. Většina jednotek má terasu nebo balkon. Všechny byty mají parkovací stání a sklep. 

1. ETAPA - BUDOVA A+C

2. ETAPA - BUDOVA B

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis will offer varied range of flats, from very desired 2+kk to spacious 4+kk, sizes from 40 to 117 m2. Most units have a terrace or a balcony. Each flat has parking space and cellar. 

1ST STAGE - BUILDINGS A+C

2ND STAGE - BUILDING B

 


Ceny od / Prices from 11.490.000 CZK, frank@hanex.cz


9.150.000 CZK, reality@hanex.cz


Ceny od / Prices from 3.277.500 CZK, frank@hanex.cz, www.hanex.cz

Praha 5 - Smíchov, byt 3+kk se zahradou, 105 m2

Praha 5 - Stodůlky, byt, 1+kk, 41 m2

Praha 3 - Žižkov, 4+kk, 182 m2


Luxusní zařízený byt 3+kk s privátní zahradou poskytující naprosté soukromí. Byt v přízemí novostavby ve velmi klidné a zelení oblopené části Prahy 5, v blízkosti centra Nový Smíchov. Nemovitost k dispozici na prodej i pronájem.

Prodej >>

Pronájem >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury fully furnished flat 3+kk with private garden providing complete privacy. This ground floor is located in a very tranquil a green part of Prague 5, close to shopping center Novy Smichov. Property for sale/rent.

Sale >>

Rent >>


Dopřejte si klidné, pohodlné a bezpečné bydlení v komorní rezidenci v žádané lokalitě Praze 5 - Stodůlkách. Krásný a praktický byt v 1. patře s hezkým výhledem do zeleně. Garážové stání zahrnuto v ceně. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the comfortable, tranquil and safe living of a private residence in the desired part of Prague 5 - Stodůlky. Beautiful studio on the 1st floor with a nice view of greenery. Garage parking space included in the purchase price.

More information >>


Prostorný a velice vzdušný mezonetový byt s krásným výhledem na Prahu. Klidná rezidenční lokalita jen pár od náměstí Jiřího z Poděbrad. Součástí prodeje je samostatná garáž ve vnitrobloku. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious and airy maisonette with a beautiful view of Prague. Tranquil location just a few steps from Jiri z Podebrad square. Garage parking included in the price. 

More information >>

 


12.950.000 CZK, 30.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


4.510.000 CZK, reality@hanex.cz


16.900.000 CZK, reality@hanex.cz

Praha 9 - Černý Most, byt 3+1, 70 m2

Praha - západ, Hostivice, dům 3+1, 110 m2

Praha 1 - Řetězová, byt 3+1, 126 m2


Prostorný světlý byt s lodžií v 1. patře rekonstruovaného panelového domu z roku 1990. Ideální dispozice a orientace místností. Výhled do zeleně. Vyhledávaná lokalita poskytující kompletní nabídku obchodů, služeb, volnočasových aktivit jen pár kroků od domu.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright spacious flat with a loggia on the 1st floor of reconstructed residential building from 1990. Unit has a ideal layout and room exposure. Nice view to greenery. Sought-after location combining complete civic amenities with 

More information >>

 


Hezký rodinný dům se zahrádkou na západní hranici hlavního města Prahy. Patrový řadový dům ve velmi klidné slepé ulici. Obývací pokoj je prosvětlem francouzským oknem vedoucím na malou terasu. V patře dvě ložnice a praktická šatna.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice family row house with garden on the western border of the Prague. Located in a tranquil cul-de-sac street. Living room with walk-out to a small terrace. Two bedrooms and spacious walk-in wardrobe on upper floor.

More information >>

 


Zažijte kouzlo bydlení v samém srdci historického centra Prahy. Velmi hezký, klidný a kompletně zařízen byt ve 3. patře historické budovy. Byt nabízí příjemné posezení na pavlači s orientací do vnitrobloku.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the magic living right in the heart of the historical center of Prague. Very nice, tranquill and completely furnished flat on the 3rd floor of historical building. Flat has a balcony that offers pleasant space to relaxation. 

More information >>


5.200.000 CZK, frank@hanex.cz


6.450.000 CZK, property@hanex.cz


35.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz

Praha 5 - Hlubočepy, byt 2+kk, 52 m2

Praha 2 - Vyšehradská, byt 2+1, 55 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Kompletně zařízený moderní byt s velkou terasou v 1. patře komorní rezidence. Vyhledávaná lokalita v těsné blízkosti Prokopského údolí a snadným spojením na Anděl. K dispozici vyhrazené parkovací stání.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Competely furnished modern one-bedroom flat with a large terrace. Situated on the 1st floor of a private residence with only 6 units. Desired location close to extensive natural park and easy access to Andel city center. Private parking space available. 

More information >>

 


Velmi hezký kompletně zařízený byt jen pár kroků od oblíbené náplavky na Rašínově nábřeží. Tento útulný byt ve 2. patře historické budovy nabízí možnost možnost příjemného a rovněž aktivního městského bydlení s vynikající dopravní dostupností. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Very nice completely furnished flat just few steps to a popular Vltava embankment. This cozy flat on the 2nd floor of a historic building offers the possibility of a comfortable and also active city living with excellent transport accessibility.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 


17.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


17.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.