HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

 

Newsletter 12/2019

Praha 3 - Žižkov, 4+kk, 182 m2

Praha 1 - Staré Město, 3+1, 124 m2

USA - Florida, Bradenton, domy na prodej


Prostorný a velice vzdušný mezonetový byt s krásným výhledem na Prahu. Klidná rezidenční lokalita jen pár od náměstí Jiřího z Poděbrad. Součástí prodeje je samostatná garáž ve vnitrobloku. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious and airy maisonette with a beautiful view of Prague. Tranquil location just a few steps from Jiri z Podebrad square. Garage parking included in the price. 

More information >>

 

 


Prostorný světlý byt v samém srdci historického centra Prahy. Zařízený byt v koloniálním stylu s výhledem na Španělskou synagogu. Byt po rekonstrukci se zachováním původních prvků. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious bright flat located right in the heart of historical center of Prague. Colonial style furnished flat offers nice view of the Spanish synagoge. Flat after reconstruction with preserved original elements.

More information >>

 


Jedinečná příležitost ke koupi exkluzivních domů s vlastním přístavem, který dává neomezený přístup ke Golfskému zálivu. Projekt The Moorings se nachází ve známém golfovém středisku River Strand v Bradentonu.

Dům 839,000 USD

Dům 855,000 USD

▪ ▪ ▪ ▪

Unique opportunity to buy exclusive homes with their private piers on the Manatee River giving you the unlimited access to the Gulf of Mexico. The Moorings project is located in popular golf River Strand club.

House 839,000 USD

House 855,000 USD


16.500.000 CZK, reality@hanex.cz


29.000.000 CZK, reality@hanex.cz


Ceny od / Prices from 845,000 USD, frank@hanex.cz

Praha 9 - Čakovice, 3+kk, 98 m2

Praha 4 - Michle, 3+kk, 117 m2

Praha 9 - Vysočany, 3+kk, 72 m2


Prostorný byt 3+kk se dvěma balkony a garážovým stáním v 1. patře rezidečního domu. Jednotka nabízí velké množství úložného prostoru - vestavěné skříně, praktická komora. Bytový dům se nachází v zeleni v blízkosti zámeckého parku. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious 2-bedroom flat with two balconies and garage parking. This 1st floor flat offers plenty of storage space in built-in wardrobes and a chamber. Residential building surrounded by greenery nearby the Čakovice chateau park. 

More information >>

 


Klidné bydlení s vlastní zahradou v blízkosti centra Prahy. Velmi prostorný byt nabízí 2 ložnice se vstupem na terasu a zahradu, obývací pokoj se vstupem na balkon, dostatek úložných prostor. Cena zahrnuje dvě parkovací stání. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Quiet living with private garden close to the Prague city center. Spacious flat offers 2 bedrooms with walk-outs to terrace and garden, living room with balcony, plenty of storage space. Two garage parking spaces included in the price. 

More information >>

 


Designový byt s terasou v unikátním polyfunkčním domě L´Ocelot jen pár kroků od O2 Areny. Světlý byt tvoří otevřený koncept obytného prostoru, jídelny a kuchyně. Prostoru dominují velká francouzská okna se vstupem na terasu. Garážové stání a sklep v ceně.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Design flat with terrace in a unique complex L´Ocelot located just a few steps from the O2 Arena. This bright flat consists of open living space, dining room and kitchenette. Large french windows open to terrace. Garage parking and cellar included in the price.

More information >>


REZERVACE, frank@hanex.cz


9.700.000 CZK, property@hanex.cz


7.650.000 CZK, reality@hanex.cz

Praha 5 - Zbraslav, chata s pozemkem

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha 4 - Krč, 6+kk, 242 m2


Rekreační chata s rovinatým pozemkem o velikosti 753 m2 v chatové osadě u Zbraslavi na jižním okraji Prahy. Velmi atraktivní lokalita pro rekreaci v blízkosti Vltavy a rozsáhlé přírodné rezervace. Chata v původním stavu k rekonstrukci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Holiday cottage with a flat land of 753 m2 in a very attractive location for recreation nearby the Vltava River and the extensive nature park. Cottage is before reconstruction. 

More information >>

 


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta poskytne pestrou nabídku bytů od žádaných 2+kk až po prostorné 4+kk, velikost od 40 do 117 m2. Většina jednotek bude mít terasu nebo balkon. Všechny byty mají parkovací stání a sklep. PROBÍHÁ VÝSTAVBA BUDOVY "A a C".  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis will offer varied range of flats, from very desired 2+kk to spacious 4+kk, sizes from 40 to 117 m2. Most units will have a terrace or a balcony. Each flat has parking space and cellar. CONSTRUCTION IN PROGRESS.

More information >>


Prostorný mezonetový byt s vlastní zahradou, předzahrádkou a parkováním v garáži. Klidný rezidenční komplex v atraktivní lokalitě na rozhraní Krče a Libuše. Vysoký standard vybavení. Nábytek je součástí kupní ceny.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious maisonette flat with private garden, front garden and parking in garage. Residential complex in an attractive part of Prague 4, on the borders of Krc and Libus. High standard of equipment. Furniture included in the purchase price.

More information >>

 


3.500.000 CZK, reality@hanex.cz


Ceny od / Prices from 3.779.475 CZK, frank@hanex.cz, www.hanex.cz


20.812.000 CZK, frank@hanex.cz

Karlovy Vary - Děpoltovice, pozemek

Praha 6 - Hanspaulka, vila, 5+1, 180 m2

Praha 5 - Nad Klikovkou, 5+1, 178 m2


INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Rozsáhlé pozemky o velikosti 150.000 m2 na slunečném jižním svahu k výstavbě nebo bydlení. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

INVESTMENT OPPORTUNITY

About 150,000 m2 o development or building land for sale. Located on sunny side south hill.

More information >>

 


Zažijte kouzlo bydlení v prvorepublikové vile ve vyhledávané rezideční části Prahy 6 - Hanspaulka. Vila nabízí 3-4 ložnice, 3 koupelny, obytné podkroví, sklep, garáž a pěknou zahradu. Dům po rekonstrukci se zachováním původních prvků.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Enjoy the charm of living in a reconstructed villa from 1930 with preserved original elements. Very desirable residential part of Prague 6 - Hanspaulka. Villa offers 3-4 bedrooms,3 bathrooms, attic, cellar, garage and nice garden. 

More information >>


Prostorný mezonetový byt ve druhém patře vily s velkou zahradou. Velmi klidné bydlení s blízkosti centra Anděl. Světlý byt nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, 2 balkony a garáž pro dvě auta. Pěkné výhledy do zeleně. Částečně zařízeno. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious maisonette on the 2nd floor of villa with large garden. Pleasant and quiet living close to the city center in Andel. This bright flat offers 3 bedrooms, 2 bathrooms,double garage and 2 balconies with a nice view. Partly furnished. 

More information >>

 


7.900.000 CZK, frank@hanex.cz


75.000 CZK/měs./month, reality@hanex.cz


Cena na vyžádání / Price upon request,property@hanex.cz

Praha 10 - Pražská, 3+kk, 82 m2

Praha 5 - Malvazinky, 1+kk s terasou, 48 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Krásný slunný byt 3+kk s velkou terasou v 1. patře bytového domu KOTI Hostivař. Kompletně zařízený jižně orientovaný byt. Terasa nabízí prostor k příjemnému posezení, grilování. Garážové stání v ceně pronájmu.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice sunny 2-bedroom flat with a large terrace. Completely furnished flat on the 1st floor of residential building KOTI Hostivař. The terrace offers nice space to relax and do some BBQ. Garage parking included in the price. 

More information >>

 


Zcela nový luxusní byt 1+kk s prostornou terasou a zahradou v 1. patře v nedávno dokončené rezidenci. Krásná lokalita Prahy 5 - Malvazinky v blízkosti centra Anděl. 

Více informací >> 

▪ ▪ ▪ ▪

Brand new luxury studio with a spacious terrace and garden on the 1st floor of  newly built residence. Very nice residential part of Prague 5 close to Andel city center. 

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 


22.000 CZK/měs./month, reality@hanex.cz


19.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.