HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 10/2019

Praha 9 - Čakovice, 3+kk, 98 m2

Praha 4 - Michle, 3+kk, 117 m2

Praha 9 - Vysočany, 3+kk, 72 m2


Prostorný byt 3+kk se dvěma balkony a garážovým stáním v 1. patře rezidečního domu. Jednotka nabízí velké množství úložného prostoru - vestavěné skříně, praktická komora. Bytový dům se nachází v zeleni v blízkosti zámeckého parku. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious 2-bedroom flat with two balconies and garage parking. This 1st floor flat offers plenty of storage space in built-in wardrobes and a chamber. Residential building surrounded by greenery nearby the Čakovice chateau park. 

More information >>

 


Klidné bydlení s vlastní zahradou v blízkosti centra Prahy. Velmi prostorný byt nabízí 2 ložnice se vstupem na terasu a zahradu, obývací pokoj se vstupem na balkon, dostatek úložných prostor. Cena zahrnuje dvě parkovací stání. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Quiet living with private garden close to the Prague city center. Spacious flat offers 2 bedrooms with walk-outs to terrace and garden, living room with balcony, plenty of storage space. Two garage parking spaces included in the price. 

More information >>

 


Designový byt s terasou v unikátním polyfunkčním domě L´Ocelot jen pár kroků od O2 Areny. Světlý byt tvoří otevřený koncept obytného prostoru, jídelny a kuchyně. Prostoru dominují velká francouzská okna se vstupem na terasu. Garážové stání a sklep v ceně.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Design flat with terrace in a unique complex L´Ocelot located just a few steps from the O2 Arena. This bright flat consists of open living space, dining room and kitchenette. Large french windows open to terrace. Garage parking and cellar included in the price.

More information >>


5.850.000 CZK, frank@hanex.cz


9.800.000 CZK, property@hanex.cz


7.650.000 CZK, reality@hanex.cz

Praha 5 - Zbraslav, chata s pozemkem

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha 4 - Krč, 6+kk, 242 m2


Rekreační chata s rovinatým pozemkem o velikosti 753 m2 v chatové osadě u Zbraslavi na jižním okraji Prahy. Velmi atraktivní lokalita pro rekreaci v blízkosti Vltavy a rozsáhlé přírodné rezervace. Chata v původním stavu k rekonstrukci.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Holiday cottage with a flat land of 753 m2 in a very attractive location for recreation nearby the Vltava River and the extensive nature park. Cottage is before reconstruction. 

More information >>

 


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta poskytne pestrou nabídku bytů od žádaných 2+kk až po prostorné 4+kk, velikost od 40 do 117 m2. Většina jednotek bude mít terasu nebo balkon. Všechny byty mají parkovací stání a sklep. PROBÍHÁ VÝSTAVBA BUDOVY "A".  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis will offer varied range of flats, from very desired 2+kk to spacious 4+kk, sizes from 40 to 117 m2. Most units will have a terrace or a balcony. Each flat has parking space and cellar. CONSTRUCTION IN PROGRESS.

More information >>


Prostorný mezonetový byt s vlastní zahradou, předzahrádkou a parkováním v garáži. Klidný rezidenční komplex v atraktivní lokalitě na rozhraní Krče a Libuše. Vysoký standard vybavení. Nábytek je součástí kupní ceny.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious maisonette flat with private garden, front garden and parking in garage. Residential complex in an attractive part of Prague 4, on the borders of Krc and Libus. High standard of equipment. Furniture included in the purchase price.

More information >>

 


3.500.000 CZK, reality@hanex.cz


Ceny od / Prices from 3.779.475 CZK, frank@hanex.cz, www.hanex.cz


21.000.000 CZK, frank@hanex.cz

Praha 3 - Žižkov, 2+kk, 49 m2

Praha - západ, Hostivice, dům 3+1, 110 m2

Střední Čechy - Újezd, projekt BLACK ROOFS


Kompletně zařízený byt - stačí se jen nastěhovat. Světlý útulný byt ve zvýšeném přízemí s orientací do klidného vnitrobloku. Vyhledávaná lokalita se snadnou dostupností do centra. Družstevní vlastnictví. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

READY-TO-MOVE-IN FLAT. Bright fully furnished one-bedroom flat situated on the upper ground floor facing the quiet courtyard. Sought-after location with easy connection to city center. Co-operative ownership. 

More information >>

 


Hezký rodinný dům se zahrádkou na západní hranici hlavního města Prahy. Patrový řadový dům ve velmi klidné slepé ulici. Obývací pokoj je prosvětlem francouzským oknem vedoucím na malou terasu. V patře dvě ložnice a praktická šatna.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice family row house with garden on the western border of the Prague. Located in a tranquil cul-de-sac street. Living room with walk-out to a small terrace. Two bedrooms and spacious walk-in wardrobe on upper floor.

More information >>


Nová zástavba 16 domů s jedinečným designem odpovídající trendům současného bydlení. Jednotný komplex 8 bungalovů a 8 patrových domů vytvoří diskrétní atmosféru poklidného sousedství. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

New residential project of 16 homes with unique design and the use of state-of-the-art technologies. Complex of 8 bungalows and one-storey houses will create a discreet atmosphere of peaceful neigborhood. 

More information >>

 


4.700.000 CZK, reality@hanex.cz


6.450.000 CZK, property@hanex.cz


Ceny od / Prices from 8.821.000 CZK, frank@hanex.cz

Praha - východ, Přezletice, PANSKÁ POLE

Karlovy Vary - Děpoltovice, pozemek

Praha 5 - Medunova, 3+kk


Projekt "Panská Pole" nabízí nové rodinné domy v atraktivní lokalitě na severovýchodním okraji Prahy. Samostatně stojící domy i dvojdomy s dispozicemi 4+kk, 5+kk a 6+kk. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Project "Panska Pole" offers new family houses in an attractive location on the outskirt of Prague. Detached and semi-detached house with layouts 4+kk, 5+kk and 6+kk.

More information >>

 

 


INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Rozsáhlé pozemky o velikosti 150.000 m2 na slunečném jižním svahu k výstavbě nebo bydlení. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

INVESTMENT OPPORTUNITY

About 150,000 m2 o development or building land for sale. Located on sunny side south hill.

More information >>

 


Zcela nový byt čeká na svého nájemce. Velmi světlý byt 3+kk se dvěma balkony poskytující hezký výhled do okolí. Pronájem zahrnuje garážové stání a sklep. Žádaná lokalita v rezidenčím projektu Britská čtvrť v Praze 5 - Stodůlkách. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Brand new flat is waiting for the first tenant. This bright 2-bedroom flat has two balconies providing nice view. Garage parking and cellar included in the price. Sought-after location in a residential project British district in Prague 5 - Stodulky.  

More information >>

 


PRODÁNO / SOLD OUT


7.900.000 CZK, frank@hanex.cz


24.500 CZK/měs./month, frank@hanex.cz

Praha 10 - Pražská, 3+kk, 82 m2

Praha 5 - Nad Klikovkou, 5+1, 178 m2

Praha 5 - Kavalírka, 3+kk, 82 m2


Krásný slunný byt 3+kk s velkou terasou v 1. patře bytového domu KOTI Hostivař. Kompletně zařízený jižně orientovaný byt. Terasa nabízí prostor k příjemnému posezení, grilování. Garážové stání v ceně pronájmu.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice sunny 2-bedroom flat with a large terrace. Completely furnished flat on the 1st floor of residential building KOTI Hostivař. The terrace offers nice space for relax and BBQ. Garage parking included in the price. 

More information >>

 


Prostorný mezonetový byt ve druhém patře vily s velkou zahradou. Velmi klidné bydlení s blízkosti centra Anděl. Světlý byt nabízí 3 ložnice, 2 koupelny, 2 balkony a garáž pro dvě auta. Pěkné výhledy do zeleně. Částečně zařízeno. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious maisonette on the 2nd floor of villa with large garden. Pleasant and quiet living close to the city center in Andel. This bright flat offers 3 bedrooms, 2 bathrooms,double garage and 2 balconies with a nice view. Partly furnished. 

More information >>

 


Moderní bydlení v tichu zeleně, přesto v blízkosti centra na Andělu. Prosluněný zařízený byt s balkonem v 1. patře rezidence TALO Kavalírka. Kompletně zařízeno nábytkem. Parkovací stání a sklep v ceně.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

JUST BRING YOUR SUITCASE. Modern living close to Andel city center. Sunny fully furnished flat with balcony on the 1st floor or TALO  Kavalirka residence. Garage parking and cellar included in the price.

More information >>

 

 

 


25.000 CZK/měs./month, reality@hanex.cz


Cena na vyžádání / Price upon request,property@hanex.cz


28.000 CZK/měs./month, reality@hanex.cz

Praha 5 - Malvazinky, komerční prostor, 48 m2

Praha 1 - Spálená, kancelář/office

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Luxusní komerční prostor pro účely malého ateliéru, kanceláře nebo kosmetického salonu. Jednotka se nachází v 1. patře nedávno dokončené novostavby na krásném místě Prahy 5 - Malvazinkách. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury commercial space for rent. The unit can be used as a small studio, office or beauty salon. The space is located on the 1st floor of brand new building in a very nice location of Prague 5 - Malvazinky.  

More information >>


Skvělá příležitost k pronájmu kanceláře na prestižní adrese v samém centru Prahy. Hezké kancelářské prostory ve 2. patře historického domu jen pár kroků od metra B - Národní třída. Tři samostatné místnosti, recepce, kuchyňka a toaleta. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Great opportunity to rent an office space on the prestigious address right in the city center. Nice offices are situated on the 2nd floor of historical building just a few steps from the metro station line B - Narodni trida. Three separate rooms, reception, kitchen and toilet.

More information >>


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 


18.900 CZK/měs./month, property@hanex.cz


19.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.