HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 04/2019

Praha 1 - Malá Strana, ateliér, 79 m2

Praha 6 - Vokovice, 1+kk, 53 m2

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA


Ateliér v přízemí historické budovy z 15. století s neopakovatelnou atmosférou v podhradí Pražského hradu. Nemovitost se skládá ze dvou oddělených jednotek se samostatnými vstupy. Každá jednotka má velkou obytnou místnost, kuchyňku a koupelnu. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Studio on the ground floor of beatiful historical building from 15th century with unique atmosphere of the Prague Castle surrounding. The property consists of two adjoining units with separate entrances. Each unit has a large living space, kitchenette and bathroom.

More information >>

 


Pěkný útulný byt v žádané rezidenci Terasy Červený Vrch. Předností bytu je dostatečně velký balkon poskytující prostor k příjemnému posezení s výhledem do vnitrobloku se zahradou. K bytu náleží parkovací stání a sklep. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice cozy flat in popular residence Terraces Cerveny Vrch. The flat has a large balcony providing enought space for relaxation with nice view to courtyard with garden. Garage parking space and cellar included in the price. 

More information >>

 

 


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta poskytne pestrou nabídku bytů od žádaných 2+kk až po prostorné 4+kk, velikost od 40 do 117 m2. Většina jednotek bude mít terasu nebo balkon. Všechny byty mají parkovací stání a sklep. VÝSTAVBA ZAHÁJENA. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis will offer varied range of flats, from very desired 2+kk to spacious 4+kk, sizes from 40 to 117 m2. Most units will have a terrace or a balcony. Each flat has parking space and cellar. CONSTRUCTION IN PROGRESS.

More information >>


12.500.000 CZK, frank@hanex.cz


4.750.000 CZK, frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 3.658.725 CZK, frank@hanex.cz, www.hanex.cz

Praha 5 - Radlice, TETÍNSKÁ

Praha - východ, Přezletice, PANSKÁ POLE

Karlovy Vary - Děpoltovice, pozemek


90 % PRODÁNO

Bytový dům Tetínská nabízí moderní bydlení v těsném doteku s nádhernou přírodou. Nenechte si ujít poslední dva byty 3+kk s balkony, garážovým stáním a sklepem. Panoramatické výhledy na Prahu. Zkolaudováno. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

90 % SOLD

Apartment building Tetinska offers modern living right next to beautiful nature. Do not miss two last flats 3+kk with balcony, garage parking and cellar. Panoramic views of Prague. Move-in condition.

More information >>

 

 

 


Projekt "Panská Pole" - nabídne 71 nových rodinných domů v atraktivní lokalitě na okraji Prahy. Samostatné domy a dvojdomy s dispozicí 4+kk, 5+kk a 6+kk, užitná plocha 106 až 142 m2.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Project "Panska Pole" will offfer 71 new family houses in an attractive location on the outskirt of Prague. Detached and semi-detached homes with layouts 4+kk, 5+kk, 6+kk, usable area from 106 to 142 m2.

More information >>


INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Rozsáhlé pozemky o velikosti 150.000 m2 na slunečném jižním svahu k výstavbě nebo bydlení. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

INVESTMENT OPPORTUNITY

About 150,000 m2 o development or building land for sale. Located on sunny side south hill.

More information >>


Ceny od / Prices from 9.436.900 CZK, frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 6.555.000 CZK, frank@hanex.cz


7.900.000 CZK, frank@hanex.cz

Praha 2 - Vinohrady, 4+1, 143 m2

Praha 8 - Karlín, 3+kk, 225 m2

Praha západ - Lidice, domy 4+1/kk


Luxusně zařízený byt přímo naprosti parku Riegrovy sady. Prostorný byt na 1. patře nabízí 3 ložnice s orientací do vnitrobloku, obývací pokoj s krbem a kuchyň s jídelnou. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxuriously furnished flat in a prime location of Vinohrady. This spacious 1st floor flat has 3 bedrooms, living room with fireplace and kitchen with dining area.

More information >>

 


Luxusní designově vybavený byt s balkonem a prostornou terasou. Pohodlné moderní bydlení na vysoké úrovni s romantickou polohou v blízkosti Vltavy a skvělou dostupností do centra. Kompletně zařízeno designovým nábytkem, k dispozici dvě parkovací místa.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury 2-bedroom flat with balcony and spacious terrace. Hight-level comfortable modern living in a romantic location close to Vltava river and excellent connection to city center. Custom made designed furniture. Two garage parking spaces. 

More information >>


Nové rodinné domy s garáží v klidné rezidenční lokalitě u Prahy. Domy poskytují dostatek soukromí a krásné výhledy do krajiny. 

Dům 4+1

Dům 4+kk

▪ ▪ ▪ ▪

New fully furnished houses with garage in a tranquil residential location close to Prague. The houses provide plenty of privacy and wonderful views to a surrounding countryside. 

House 4+1

House 4+kk

 


43.000 CZK/měs./month, reality@hanex.cz


68.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


property@hanex.cz

Praha - Západ, Horoměřice, 5+1, 273 m2

Praha 5 - Smíchov, apartmány na pronájem

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Světlý a vzdušný rodinný dům v klidné rezidenční části Horoměřic. Krajní řadový dům s terasou a krásnou zahradou poskytující naprosté soukromí. Dvojgaráž na dálkové ovládání.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright and airy family home in a quiet residential area of Horomerice. Corner row house with patio and beautiful garden providing complete privacy. Remote control double garage.

More information >>

 


Komfortní a útulné bydlení v maximální bezpečí a pohodlí ve stylu "all inclusive". Pronájem zařízených apartmánů v budově s recepcí. Možnost krátkodobého pronájmu. Ihned k nastěhování. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Comforting  and cozy living in a maximum safety and comfort inthe "all inclusive" style. Fully furnished apartments in building with recpetin desk. Short term rent possible. Ready to move in. 

More information >>

 


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 


45.000 CZK/měs./month, frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 8.500 CZK/měs./month + utilities, property@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.