HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 03/2019

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha 8 - Libeň, PRIMÁTORSKÁ

Praha 5 - Radlice, TETÍNSKÁ


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta poskytne pestrou nabídku bytů od žádaných 2+kk až po prostorné 4+kk, velikost od 40 do 117 m2. Většina jednotek bude mít terasu nebo balkon. Všechny byty mají parkovací stání a sklep. VÝSTAVBA ZAHÁJENA. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis will offer varied range of flats, from very desired 2+kk to spacious 4+kk, sizes from 40 to 117 m2. Most units will have a terrace or a balcony. Each flat has parking space and cellar. CONSTRUCTION IN PROGRESS.

More information >>


Nový bytový dům Primátorská nabízí bydlení v zeleni a přitom v lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Projekt aktuálně nabízí široké spektrum bytů od garsonek až po prostorné byty 3+kk. Předpokládané dokončení jaro 2019.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

New apartment building Primatorska offers living in greenery and yet in a location with excellent transport accessibility. The project currently offers a wide range of residential units from studios to spacious flats 3+kk. Expected completion spring 2019.

More information >>

 

 


90 % PRODÁNO

Bytový dům Tetínská nabízí moderní bydlení v těsném doteku s nádhernou přírodou. Nenechte si ujít poslední dva byty 3+kk s balkony, garážovým stáním a sklepem. Panoramatické výhledy na Prahu. Zkolaudováno. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

90 % SOLD

Apartment building Tetinska offers modern living right next to beautiful nature. Do not miss two last flats 3+kk with balcony, garage parking and cellar. Panoramic views of Prague. Move-in condition.

More information >>

 

 

 


Ceny od / Prices from 2.840.500 CZK, frank@hanex.cz, www.hanex.cz


Ceny od / Prices from 3.690.000 CZK, frank@hanex.cz


Ceny od / Prices from 9.436.900 CZK, frank@hanex.cz

Praha 5 - Lipence, 5+kk, 207 m2

Praha - východ, Přezletice, PANSKÁ POLE

Karlovy Vary - Děpoltovice, pozemek


Krásný, zcela nový samostatně stojící dům k modernímu bydlení pro Vaši rodinu na okraji velkoměsta. Atraktivní a velmi klidná část Prahy 5 - Lipence. Předpokládané dokončení jaro 2019.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice brand new detached home for modern living of your family on the outskirt of metropolis. Attractive and very quiet part of Prague 5 - Lipence. Expected completion in spring 2019.

More information >>


Projekt "Panská Pole" - nabídne 71 nových rodinných domů v atraktivní lokalitě na okraji Prahy. Samostatné domy a dvojdomy s dispozicí 4+kk, 5+kk a 6+kk, užitná plocha 106 až 142 m2.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Project "Panska Pole" will offfer 71 new family houses in an attractive location on the outskirt of Prague. Detached and semi-detached homes with layouts 4+kk, 5+kk, 6+kk, usable area from 106 to 142 m2.

More information >>


INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Rozsáhlé pozemky o velikosti 150.000 m2 na slunečném jižním svahu k výstavbě nebo bydlení. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

INVESTMENT OPPORTUNITY

About 150,000 m2 o development or building land for sale. Located on sunny side south hill.

More information >>


13.990.000 CZK, property@hanex.cz


Ceny od / Prices from 5.700.000 CZK, frank@hanex.cz


7.900.000 CZK, frank@hanex.cz

Praha 5 - Smíchov, 4+kk, 187 m2

Praha 8 - Karlín, 3+kk, 225 m2

Praha 9 - Hloubětín, 1+kk, 3+kk


Luxusní prostorný byt s terasami poskytující nádherný panoramatický výhled na Prahu. Byt ve 3.patře moderní rezidence situované na kopci ve slepé ulici. Klidná lokalita s rychlým spojením na Anděl. Garážové stání v ceně.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury spacious flat with terraces providing amazing panoramic view of Prague. Flat situated on the 3rd floor of modern residence in the cul-de-sac street. Tranquil location with quick connection to Andel city center.

More information >>

 


Luxusní designově vybavený byt s balkonem a prostornou terasou. Pohodlné moderní bydlení na vysoké úrovni s romantickou polohou v blízkosti Vltavy a skvělou dostupností do centra. Kompletně zařízeno designovým nábytkem, k dispozici dvě parkovací místa.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Luxury 2-bedroom flat with balcony and spacious terrace. Hight-level comfortable modern living in a romantic location close to Vltava river and excellent connection to city center. Custom made designed furniture. Two garage parking spaces. 

More information >>


Zcela nové byty v rezidenčním komplexu Suomi Hloubětín čekají na své první nájemce. Staňte se součástí jedinečného projektu finské čtvrti v Praze. Areál poskytne obyvatelům útulný domov bohatě obklopený zelení, veškerou občanskou vybavenost a vynikající dopravní dostupnost.

Byt 1+kk

Byt 3+kk

▪ ▪ ▪ ▪

Brand new flats in residential complex Suomi Hloubetin are waiting for the first tenants. Become a part of the unique project of Finnish quarter in Prague. The resort will provide cozy living richly surrounded by greenery, all amenities and excellent transport accessibility.

Flat 1+kk

Flat 3+kk


45.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


68.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


reality@hanex.cz

Praha západ - Lidice, domy 4+1/kk

Praha - Západ, Horoměřice, 5+1, 273 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Nové rodinné domy s garáží v klidné rezidenční lokalitě u Prahy. Domy poskytují dostatek soukromí a krásné výhledy do krajiny. 

Dům 4+1

Dům 4+kk

▪ ▪ ▪ ▪

New fully furnished houses with garage in a tranquil residential location close to Prague. The houses provide plenty of privacy and wonderful views to a surrounding countryside. 

House 4+1

House 4+kk

 


Světlý a vzdušný rodinný dům v klidné rezidenční části Horoměřic. Krajní řadový dům s terasou a krásnou zahradou poskytující naprosté soukromí. Dvojgaráž na dálkové ovládání.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright and airy family home in a quiet residential area of Horomerice. Corner row house with patio and beautiful garden providing complete privacy. Remote control double garage.

More information >>

 


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 


property@hanex.cz


45.500 CZK/měs./month, frank@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.