HANEX® Jméno doporučené přáteli

Vážení klienti,

 

Rádi bychom Vám představili některé nemovitosti z HANEX databáze. Pro více informací klikněte na odkaz u dané nemovitosti nebo navštivte naše webové stránky www.hanex.cz. Pokud Vás některá nemovitost zaujme, neváhejte nás kontaktovat ať už máte zájem o koupi, prodej, pronájem anebo jen o informace z realitního trhu. Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis.

 

Dear clients,

 

We like to introduce to you some properties and projects from HANEX database. For more information follow the link below each property or visit our web site www.hanex.cz. If you like to buy, sell, rent or just like update on the Real Estate market, call HANEX.

 

HANEX tým ▪ HANEX team

Newsletter 02/2019

Praha západ - Horoměřice, VIŠŇOVKA

Praha 8 - Libeň, PRIMÁTORSKÁ

Praha 6 - Břevnov, činžovní dům, 662 m2


PROJEKT VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY

Nový rezidenční komplex na dosah velkoměsta poskytne pestrou nabídku bytů od žádaných 2+kk až po prostorné 4+kk, velikost od 39 do 117 m2. Většina jednotek bude mít terasu nebo balkon. Všechny byty mají parkovací stání a sklep. VÝSTAVBA ZAHÁJENA. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

PROJECT VIŠŇOVKA - APARTMENT BUILDINGS 

New residential complex in the close proximity of the metropolis will offer varied range of flats, from very desired 2+kk to spacious 4+kk, sizes from 39 to 117 m2. Most units will have a terrace or a balcony. Each flat has parking space and cellar. CONSTRUCTION IN PROGRESS.

More information >>


Nový bytový dům Primátorská nabízí bydlení v zeleni a přitom v lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Projekt aktuálně nabízí široké spektrum bytů od garsonek až po prostorné byty 3+kk. Předpokládané dokončení jaro 2019.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

New apartment building Primatorska offers living in greenery and yet in a location with excellent transport accessibility. The project currently offers a wide range of residential units from studios to spacious flats 3+kk. Expected completion spring 2019.

More information >>

 

 


Činžovní dům ve vyhledávané lokalitě Prahy 6. Nemovitost nabízí celkem 9 jednotek, které jsou pronajaty jako kanceláře, parkování ve vnitrobloku - 5 garáží a 4 stání. Moderní vybavení, recepce, kamerový systém, klimatizace.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Commercial/apartment building in a sought-after part of Prague 6. The property offers 9 units - rented as offices, private parking in courtyard - 5 garages and 4 spaces, modern equipment, reception desk, camera system, air-conditioning.

More information >>


Ceny od / Prices from 2.840.500 CZK, frank@hanex.cz, www.hanex.cz


Ceny od / Prices from 3.690.000 CZK, frank@hanex.cz


50.000.000 CZK, frank@hanex.cz

Praha 5 - Radlice, TETÍNSKÁ

Praha 5 - Lipence, 5+kk, 207 m2

Praha 5 - Kavalírka, 3+kk, 82 m2


90 % PRODÁNO

Bytový dům Tetínská nabízí moderní bydlení v těsném doteku s nádhernou přírodou. Nenechte si ujít poslední dva byty 3+kk s balkony, garážovým stáním a sklepem. Panoramatické výhledy na Prahu. Zkolaudováno. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

90 % SOLD

Apartment building Tetinska offers modern living right next to beautiful nature. Do not miss two last flats 3+kk with balcony, garage parking and cellar. Panoramic views of Prague. Move-in condition.

More information >>

 

 

 


Krásný, zcela nový samostatně stojící dům k modernímu bydlení pro Vaši rodinu na okraji velkoměsta. Atraktivní a velmi klidná část Prahy 5 - Lipence. Předpokládané dokončení jaro 2019.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Nice brand new detached home for modern living of your family on the outskirt of metropolis. Attractive and very quiet part of Prague 5 - Lipence. Expected completion in spring 2019.

More information >>


Moderní bydlení v tichu zeleně, přesto v blízkosti centra na Andělu. Prosluněný zařízený byt s balkonem v 1. patře rezidence TALO Kavalírka. Veškeré vybavení, nábytek, parkovací stání a sklep v ceně. Stačí se jen nastěhovat. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Modern living close to Andel city center. Sunny fully furnished flat with balcony on the 1st floor or TALO  Kavalirka residence. All equipment, furniture, garage parking and cellar included in the purchase price.

More information >>

 


Ceny od / Prices from 9.436.900 CZK, frank@hanex.cz


13.990.000 CZK, property@hanex.cz


7.990.000 CZK, reality@hanex.cz

Praha 8 - Střížkov, 3+1, 62 m2

Praha - východ, Přezletice, PANSKÁ POLE

Karlovy Vary - Děpoltovice, pozemek


Velmi pěkný a klidný byt v 5. patře s výhledem do parku. Byt i dům po rekonstrukci. Žádaná lokalita plná zeleně a vynikajícím spojením do centra.  

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Very nice and quiet 5th floor flat with view of park. Fla and residential building after reconstruction. Sought-after location full of greenery and excellent connection to city center. 

More information >>

 


Projekt "Panská Pole" - nabídne 71 nových rodinných domů v atraktivní lokalitě na okraji Prahy. Samostatné domy a dvojdomy s dispozicí 4+kk, 5+kk a 6+kk, užitná plocha 106 až 142 m2.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Project "Panska Pole" will offfer 71 new family houses in an attractive location on the outskirt of Prague. Detached and semi-detached homes with layouts 4+kk, 5+kk, 6+kk, usable area from 106 to 142 m2.

More information >>


INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Rozsáhlé pozemky o velikosti 150.000 m2 na slunečném jižním svahu k výstavbě nebo bydlení. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

INVESTMENT OPPORTUNITY

About 150,000 m2 o development or building land for sale. Located on sunny side south hill.

More information >>


4.290.000 CZK, reality@hanex.cz


Ceny od / Prices from 5.700.000 CZK, frank@hanex.cz


7.900.000 CZK, frank@hanex.cz

Praha 5 - Hlubočepy, 2+kk, 52 m2

Praha 9 - Hloubětín, 2+kk, 60 m2

Praha 10 - Vršovice, 3+kk, 113 m2


Moderní světlý byt s prostornou terasou v 1. patře komorní rezidence v nádherné a klidné lokalitě Prokopova údolí. Kompletně zařízený byt ihned k nastěhování. K dispozici parkovací stání. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Modern bright flat with a spacious terrace on the 1st floor of a private residence. Beautiful and quiet location close to Prokopove valley. Fully furnished, ready-to-move-in. Parking space available.

More information >>


Právě dokončený byt s balkonem čeká na svého prvního nájemce. Slunný byt ve 4. patře v rezidenčním komplexu Suomi Hloubětín. Nová vybavená kuchyňská linka, možnost pronájmu garážového stání. 

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Brand new one-bedroom flat with balcony is waiting for the first tenant. This sunny flat is situated on the 4th floor of residential complex Suomi Hloubetin. New fully fitted kitchenette, possible to rent garage space. 

More information >>

 


Prostorný slunný podkrovní byt s příjemnou terasou v těsné blízkosti oblíbeného parku Grébovka. Zařízený byt, funkční krb, dostatek úložných prostor. Velmi klidná ulice na rozhraní Vinohrad a Vršovic.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Spacious sunny attic with nice terrace close to popular park Grebovka. Fully furnished, fire place, plenty of storage space. Located in a quiet street on the borders of Vinohrady and Vrsovice.

More information >>


16.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz


15.500 CZK/měs./month, reality@hanex.cz


28.000 CZK/měs./month, property@hanex.cz

Praha západ - Lidice, domy 4+1/kk

Praha - Západ, Horoměřice, 5+1, 273 m2

FRANK HANEČÁK frank@hanex.cz


Nové rodinné domy s garáží v klidné rezidenční lokalitě u Prahy. Domy poskytují dostatek soukromí a krásné výhledy do krajiny. 

Dům 4+1

Dům 4+kk

▪ ▪ ▪ ▪

New fully furnished houses with garage in a tranquil residential location close to Prague. The houses provide plenty of privacy and wonderful views to a surrounding countryside. 

House 4+1

House 4+kk

 


Světlý a vzdušný rodinný dům v klidné rezidenční části Horoměřic. Krajní řadový dům s terasou a krásnou zahradou poskytující naprosté soukromí. Dvojgaráž na dálkové ovládání.

Více informací >>

▪ ▪ ▪ ▪

Bright and airy family home in a quiet residential area of Horomerice. Corner row house with patio and beautiful garden providing complete privacy. Remote control double garage.

More information >>

 


 Více nemovitostí:

More properties on:

 

www.hanex.cz

Linkedin

Frank Hanečák - Linkedin

 

 

 


property@hanex.cz


45.500 CZK/měs./month, frank@hanex.cz


HANEX GROUP s.r.o., K. Engliše 2, Praha 5, 150 00 info@hanex.cz

Pokud se vám tento HANEX NEWSLETTER nezobrazuje správně, prosíme klikněte sem.


If you have problem to see HANEX NEWSLETTER correctly, please click here.